Nuty: kształcenie słuchu

Danuta Dobrowolska-Marucha: Dyktanda muzyczne cz. 1 (+ 2 płyty CD)

75 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Dyktanda zamieszczone w publikacji to fragmenty oryginalnych utworów literatury muzycznej co umożliwia uczniom poznawanie ich cech, stylu, faktury i kształtowania formalnego właściwych dla różnych kompozytorów i różnych epok. Są tu także utwory zaczerpnięte z folkloru np. pieśni ludowe z różnych regionów Polski. Dla bardziej zaawansowanych uczniów przygotowano utwory trudniejsze i bardzo trudne. Publikację uzupełniają 2 płyty CD. Nuty na fortepian dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych. To pierwsza część podręcznika, zawiera dyktanda łatwiejsze, możliwe do wykorzystania nawet w szkole podstawowej. Do książki dołączono 2 płyty CD z przykładami. Nuty na fortepian. Rok wydania 2017Tytuł: Dyktanda muzyczne cz. 1Autor: Danuta Dobrowolska-MaruchaStopień trudności: dla początkującychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: PWMFormat: 164 str., B5, miękka oprawa, w komplecie 2 płyty CDJęzyk wydania: polskiISBN: 832240929X zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Numark PT-01 USB przenośny gramofon
Reloop CD Wallet 96 digital camo
Ortofon LP bag torba na płyty
PWM Altberg Emma - Czytanki muzyczne na fortepian, z. 1
Tytus Wojnowicz - obój

Tytus Wojnowicz - obój

Studiował m.in. w Akademii Muzycznej w Warszawie oraz we Freiburgu w Niemczech. Od 1989 r. gra z Warszawskim Kwintetem Dętym, z którym nagrał 2 płyty i koncertował w Niemczech, Holandii, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Czechach, Słowacji, na Tajwanie i w USA (m.in. w Carnegie Hall).

Leo Brouwer

Leo Brouwer

Urodził się w Hawanie w 1939 roku w rodzinie od lat związanej z muzyką. Studia muzyczne rozpoczął w swoim ojczystym kraju, a następnie wyjechał do Stanów Zjednoczonych, by tam w Julliard School w Nowym Jorku oraz na Uniwersytecie Hartford doskonalić swoje umiejętności.

Jacques Offenbach

Jacques Offenbach

Francuski kompozytor, znany przede wszystkim z twórczości operetek przyszedł na świat w Kolonii w 1819 roku. Jego ojciec kantor i nauczyciel muzyki postanowił zadbać o muzyczne wykształcenie syna i...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl