Nuty: solfeż

Danuta Dobrowolska-Marucha: Ćwiczenia do kształcenia słuchu wybór z utworów Fryderyka Chopina

7 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja 'Ćwiczenia do kształcenia słuchu wybór z utworów F. Chopina' autorstwa Danuty Dobrowolskiej-Marucha to praca zawierająca fragmenty utworów Chopina przeznaczone do dyktand, słuchowej analizy harmonicznej, grania w progresji, transponowania i czytania nut głosem. Muzyka Chopina ma ogromne bogactwo melodyczne, harmoniczne i rytmiczne, co daje ogromne możliwości i stanowi wspaniałą inspirację do czerpania z niej przykładów służących kształceniu słuchu.   Tytuł: Ćwiczenia do kształcenia słuchu wybór z utworów F. ChopinaAutor: Danuta Dobrowolska-Marucha, Fryderyk ChopinStopień trudności: dla szkół muzycznych I, II stopnia i uczelni wyższychInstrument: głos Notacja muzyczna: zapis nutowy,Wydawnictwo: PWMFormat: 139 str., miękka oprawaJęzyk wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Danyszowa H., Iszkowska Z., Jargoń J., Leitner M., Moszumańska-Nazar K. - <br />Zbiór ćwiczeń do kształcenia słuchu
PWM Powroźniak Józef - Wybór etiud na gitarę, z. 3
GHS A12 Handmaster Plus przyrząd do ćwiczenia
EarMaster Pro 5 program komputerowy
Akademicka Orkiestra Symfoniczna AMKL

Akademicka Orkiestra Symfoniczna AMKL

Orkiestrę tworzą studenci Wydziału Instrumentalnego, a praca w tym zespole – obok indywidualnych zajęć w zakresie gry na instrumencie – jest jednym z najważniejszych obszarów kształcenia młodych instrumentalistów.

Paweł Kos-Nowicki - dyrygent

Paweł Kos-Nowicki - dyrygent

Absolwent warszawskiej Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina, gdzie kształcił się pod kierunkiem prof. Bogusława Madeya. Uczestniczył także w kursach dyrygenckich prowadzonych przez Sir Colina Daviesa i Jerzego Salwarowskiego.

Jakub Jakowicz

Jakub Jakowicz

Gry na skrzypcach uczył się u swojego ojca Krzysztofa Jakowicza, pod którego kierunkiem studiował w Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Był również ostatnim uczniem jednego z twórców polskiej szkoły skrzypcowej, prof. Tadeusza Wrońskiego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl