Nuty: nuty na akordeon

Czardasz - skrzypce i akordeon - Vittorio Monti - nuty na skrzypce i akordeon

20 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera utwór Czardasz Vittorio Montiego, opracowany na skrzypce i akordeon. Opracowanie publikacji jest odzwierciedleniem wykonania podczas koncertów duetu skrzypcowo-akordeonowego Tangonetta z Wrocławia. Nuty dla zaawansowanych. Tytuł: Czardasz - skrzypce i akordeonAutor: Vittorio Monti, opr. Arkadiusz GembaraStopień trudności: dla zaawansowanychInstrument: akordeon, skrzypceNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: MojeNuty GembaraFormat: A4, oprawa miękka spiralnaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788367213059 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Kulpowicz Witold - Etiudy na akordeon z. 1
Paoloni P12041 3 BK akordeon (120, czarny)
PWM Adele - Adele na skrzypce (+ CD)
PWM Schubert Franz - Tańce na akordeon
AKORDEON

AKORDEON

Instrument ten, choć rzadko pojawiający się w składzie orkiestry, jest głęboko zakorzeniony w muzyce ludowej całego świata. Należy on do grupy aerofonów...

SKRZYPCE

SKRZYPCE

Jest to najmniejszy instrument smyczkowy, który wywodzi się od skrzypiec barokowych. Niemniej jednak instrumenty przypominające skrzypce, z których instrument ten mógł wyewoluować można spotkać w wielu miejscach na Ziemi...

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Skrzypce – osobliwości tworu doskonałego

Obecnie w Poznaniu trwa XIV Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. H. Wieniawskiego. To zwyczajowo najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce … kiedy nie odbywa się właśnie „Konkurs Szopenowski”. Ale czy skrzypce, nie są czymś bardziej „wrażliwym” od fortepianu ? – tworem ważniejszym?

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl