Nuty: nauka gry na skrzypcach

Ćwiczenia pomocnicze do nauki gry na skrzypcach - Ryszard Goliński

35 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Ćwiczenia pomocnicze do nauki gry na skrzypcach to podręcznik, materiał pomocniczy w pierwszej fazie nauki gry na skrzypcach. Praca Ryszadda Golińskiego jest kwintesencją wieloletnich przemyśleń i doświadczeń pedagogicznych autora, skierowaną do szerokiego grona pedagogów gry skrzypcowej.Spis treści: Uwagi wstępne1. Ćwiczenia przygotowawcze systemu mięśniowego2. Ćwiczenia rozluźniające i statyczne3. Ćwiczenia do kontaktu i w kontakcie ze skrzypcami4. Ćwiczenia ze smyczkiem - bez skrzypiec5. Ćwiczenia smyczkowe na pustych strunach6. Układy palcowe lewej ręki7. Ekstencje Tytuł: Ćwiczenia pomocnicze do nauki gry na skrzypcachAutor: Ryszard GolińskiStopień trudności: dla początkującychInstrumenty: skrzypceNotacja muzyczna: zapis nutowy, opalcowanieWydawnictwo: AbsonicFormat: 60 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788362030040 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Goliski Ryszard ″wiczenia pomocnicze do nauki gry na skrzypcach″
AN Klubczewska Anna ″Materiały pomocnicze do nauki gry na skrzypcach w pierwszej pozycji″
AN Stadnik Ryszard ″Szkoa na flet prosty″
GHS A12 Handmaster Plus przyrząd do ćwiczenia
Błażej Goliński – wiolonczela

Błażej Goliński – wiolonczela

W roku 2002 z wyróżnieniem ukończył Akademię Muzyczną im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku w klasie wiolonczeli prof. Romana Sucheckiego. Uczestnik Mistrzowskich Kursów Interpretacji oraz Lekcji Mistrzowskich.

Johannes Brahms

Johannes Brahms

Urodzony w 1833 roku w Hamburgu ten kompozytor żyjący w epoce romantyzmu był twórcą dzieł, kótre łączyły w znakomity sposób klasykę z romantyzmem. Od młodych lat grywał w tawernach, uczył się gry na wioloneczli oraz skrzypcach...

Krzysztof Penderecki

Krzysztof Penderecki

Krzysztof Penderecki urodził się 23 listopada 1933 roku w Dębicy w rodzinie o ormiańskich korzeniach. Początkowo uczył się grać na skrzypcach i pobierał lekcje kompozycji u Franciszka Skołyszewskiego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl