Nuty: nuty na klarnet


Concert Solos For The Young Clarinet Player (+ płyta CD) - 12 utworów koncertowych na klarnet

93 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


"Concert Solos For The Young Clarinet Player" to wspaniała kolekcja 12 łatwych utworów recitalowych, solowych specjalnie zaaranżowanych dla początkujących i średniozaawansowanych klarnecistów. Zawarte utwory reprezentują szeroki wachlarz stylów i poziomów trudności. Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na niej pełne wersje wszystkich utworów, książka zawiera również akompaniament fortepianowy.   Tytuł: Concert Solos For The Young Clarinet PlayerAutor: różniStopień trudności: dla początkujących i średniozaawansowanychInstrument: fortepian, klarnet Notacja muzyczna: zapis nutowy, Wydawnictwo: Curnow Music PressFormat: 46+14 str.,A4, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9789043123488 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Gershwin George - Playalong for clarinet (utwory na klarnet + CD)
Neotech Pasek na klarnet Clarinet Loop Strap czarny, d. 44,5 - 58,4 cm
PWM Rni - Disney piano solos
PWM Rni - Great violin solos
klarnet

klarnet

Klarnet to instrument dęty drewniany, skonstruowany na przełomie XVII i XVIII wieku. Brzmienie klarnetu jest ciepłe, barwa soczysta, dźwięk ciemny w niższych, a wyraźny w wyższych rejestrach.

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

JAN MRÁČEK

JAN MRÁČEK

Od 2003 roku Jan Mráček uczył się w Praskim Konserwatorium, pod okiem Profesora Jiřego Fišera. Szkołę ukończył z wyróżnieniem w 2013 roku i zaczął odnosić pierwsze sukcesy, m.in. debiutował w serii koncertów Young Talent, prezentującej młodych artystów w legendarnej sali koncertowej Rudolfinum Conce

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl