Nuty: nuty na pianino dla początkujących

Composer Showcase: Mona Rejino - Just for Kids - nuty na fortepian solo

47 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja z serii 'Composer Showcase' zawiera kolekcję krótkich, oryginalnych i pomysłowych solówek fortepianowych, skierowanych do dzieci. Spis utworów: Aquarium DreamsBroken Arm WoesFlying My KiteI Wanna Be A Rock StarLet's Go On VacationMonday Mornin' BluesPepperoni PizzaThe Tooth Fairy   Tytuł: Composer Showcase: Mona Rejino - Just for Kids Autor: Mona RejinoStopień trudności: dla początkujących i średnio-zaawansowanychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowySeria: Composer ShowcaseWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 24 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781617742002 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Harry Potter. Muzyka do wszystkich filmw serii na fortepian solo
Behringer MDX2600 Composer Pro XL kompresor
PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Kreutzer Rodolphe - 42 etiudy na skrzypce solo
Agata Dalli

Agata Dalli

'Piękny głos, talent aktorski, zmysłowa prezencja sceniczna' - to główne cechy tej wszechstronnie uzdolnionej artystki. Agata Dalli oprócz śpiewu z akompaniamentem orkiestry, wykonuje utwory na fortepian solo oraz śpiewa z własnym akompaniamentem fortepianu.

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl