Nuty: Nuty

Composer Showcase: Eugenie Rocherolle - Melody Times Two - nuty na dwa fortepiany na cztery ręce

74 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja z serii 'Composer Showcase' zawiera fantastyczną kolekcję 4 znanych utworów w mistrzowskich aranżacjach Eugenie Rocherolle, na dwa fortepiany, cztery ręce.W książce znajdują się również informacje dotyczące historii zawartych utworów oraz biografia kompozytora.Spis utworów: Baby, It's Cold Outside (F. Loesser); Play A Simple Melody (I. Berlin); Sam's Song (Lew Quadling/Jack Elliott); (I Wonder Why?) You're Just In Love (I. Berlin)   Tytuł: Composer Showcase: Eugenie Rocherolle - Melody Times TwoAutor: (aranżacje) Eugenie RocherolleStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: fortepian Notacja muzyczna: zapis nutowySeria: Composer ShowcaseWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 48 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780634055683 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Behringer MDX2600 Composer Pro XL kompresor
Latin Percussion Dzwonki alpejskie Giovanni Melody Bells Hi-Melody Black
Gibson Les Paul Melody Maker SE gitara elektryczna
PWM Garcia Janina - Graj ze mn na cztery rce z.2
Jurij Baszmet

Jurij Baszmet

Jurij Baszmet jest uważany za najbardziej charyzmatycznego muzyka Rosji. New York Times uważa go za „największego altowiolistę naszych czasów”, a londyński Times okrzyknął go „najlepszym żyjącym muzykiem na świecie”.

Suita

Suita

Jedną z najważniejszych form powstałych w epoce baroku jest suita. Jest to seria tańców, które wraz z Bachem i Heandlem zostały uporządkowane w następujące cztery główne tańce...

Rachel Barton Pine w Polsce

Rachel Barton Pine w Polsce

Grała z najważniejszymi dyrygentami i orkiestrami świata, ale można ją też usłyszeć w heavymetalowym zespole. Wirtuozka skrzypiec Rachel Barton Pine już w lutym po raz pierwszy wystąpi w Polsce. W Krakowie, Wrocławiu i Warszawie zagra „Cztery pory roku” Vivaldiego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl