Nuty: jak nauczyć się grać na gitarze

Complete Rock Guitar Method: Beginning Rock Guitar - Paul Howard - szkoła gry rocka na gitarę elektryczną (+ płyta DVD)

153 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Podręcznik z serii "Complete Rock Guitar Method" idealny dla początkujących gitarzystów, którzy pragną poszerzać swoją wiedzę dotyczącą gry rocka. Obejmuje takie zagadnienia jak podstawowa teoria rocka, istotne akordy, techniki, improwizacja z wykorzystaniem skali pentatonicznej i inne. Dodatkowo zawiera również zagrywki takich sław jak Chuck Berry, Van Halen, Led Zeppelin i inni. Wszystkie utwory i ćwiczenia w zapisie nutowym oraz tabulaturowym. Do książki dołączona jest płyta DVD.   Tytuł: Complete Rock Guitar Method: Beginning Rock Guitar Autor: Paul HowardStopień trudności: dla początkującychInstrument: gitara Notacja muzyczna: zapis nutowy, zapis tabulaturowyWydawnictwo:  Alfred Music Publishing Format: 96 str., A4, miękka oprawa, w komplecie płyta DVDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780739089279 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - 20 rock classics. Play guitar with... (utwory na gitar + CD)
AN Cichoski Leszek ″Blues Rock Guitar Workshop″ + 2 CD
AN Carr Kenny ″Inside Guitar″ + CD
PRS SE Paul′s Guitar Amber - gitara elektryczna
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Cracow Guitar Quartet

Cracow Guitar Quartet

Początki historii kwartetu sięgają 1993 roku, kiedy to Joanna Baran i Jadwiga Wołek założyły duet gitarowy o nazwie Alirio Duo. Pomimo sukcesów jakie duet odnosił w Polsce i za granicą, artystki postanowiły poszerzyć jego skład, chcąc wzbogacić...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl