Nuty: nauka gry fingerstyle


Complete Fingerstyle Jazz Guitar Book - Alan de Mause - szkoła gry na gitarze jazzowej (+ audio online)

187 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Znakomity, kompletny podręcznik do nauki gry jazzu na gitarę w stylu fingerstyle. Skierowany jest zarówno do początkujących, jak i zaawansowanych gitarzystów, z tego względu, że uczy zarówno podstaw gry oraz bardziej zaawansowanych technik, harmonii, różnych stylów akompaniamentu i innych. Zapis w nutach oraz tabulaturze. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający pobranie z internetu dodatkowych materiałów muzycznych. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule Tytuł: Complete Fingerstyle Jazz Guitar Book Autor: Alan de Mause Stopień trudności: dla początkujących, zaawansowanych Instrument: gitaraNotacja muzyczna: zapis nutowy, zapis tabulaturowy Wydawnictwo: Mal Bay Format: 184 str, miękka oprawa, kod audio online Język wydania: angielski ISBN: 9780786692095 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Harrison Mark - Contemporary jazz piano. The complete guide (+CD)
PWM Harrison Mark - Smooth jazz piano. The complete guide (+CD)
Dunlop BL115t073 Alan Forbes meduim zestaw kostek gitarowych 6 sztuk
AN Carr Kenny ″Inside Guitar″ + CD
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

Piotr Restecki

Piotr Restecki

Gitarzysta, kompozytor. Rodowity Kielczanin. Grę na gitarze rozpoczął jako samouk...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl