Nuty: nauka gry fingerstyle

Complete Fingerstyle Guitar Method: Beginning Fingerstyle Arranging and Technique for Guitar - Patrick Johnson - podstawy aranżacji i techniki fingers

129 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Podręcznik techniki fingerstyle na gitarę, podejmujący głównie temat aranżacji, wprowadzający wszekie podstawy teoretyczne oraz praktyczne porady. Do zbioru dołączona jest płyta CD zawierająca nagrania przykładów z podręcznika. Tytuł: Fingerstyle Guitar Method: Beginning Fingerstyle Arranging and Technique for Guitar Autor: Patrick Johnson Instrument: gitara akustyczna Wydawnictwo: Alfred Music Publishing Format: 96 stron Język wydania: angielski ISBN: 9780739036747 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Kordylewski Robert ″Fingerstyle″ 50 wicze na gitar solo
Fender Smart Capo Fingerstyle kapodaster
PWM Rni - Greatest guitar solos of all time. Play guitar with... (utwory na gitar + CD)
Dunlop 654 Guitar Polish pyn do gitary
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Cracow Guitar Quartet

Cracow Guitar Quartet

Początki historii kwartetu sięgają 1993 roku, kiedy to Joanna Baran i Jadwiga Wołek założyły duet gitarowy o nazwie Alirio Duo. Pomimo sukcesów jakie duet odnosił w Polsce i za granicą, artystki postanowiły poszerzyć jego skład, chcąc wzbogacić...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl