Nuty: jak nauczyć się grać na gitarze

Complete Electric Blues Guitar Method: Beginning Blues Guitar - szkoła bluesa na gitarę elektryczną (+ płyta DVD) - David Hamburger

153 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


"Beginning Electric Blues Guitar" to pierwsza część znakomitej serii The Complete Electric Blues Guitar Method. Książka przeznaczona jest dla osób początkujących i omawia następujące zagadnienia: teoria bluesa, podstawowy rytm, skale bluesowe, technika lewej ręki, różne style rytmiczne , początki i zakończenia, improwizacja. Z książką ta poznasz również style gry legendarnych bluesmanów, jak Muddy Waters, Buddy Guy, B.B. King i John Lee Hooker. Zapis w nutach oraz tabie. Do książki dołączona jest płyta CD.   Tytuł: Beginning Electric Blues Guitar The Complete Electric BluesAutor:  Wayne RikerStopień trudności: dla początkującychInstrument: gitara, Notacja muzyczna: zapis nutowy, akordyWydawnictwo: Alfred Music Publishing Format: 144 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780882847917 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Cichoski Leszek ″Blues Rock Guitar Workshop″ + 2 CD
Fender FE620 Electric Guitar Gig Bag, Black pokrowiec na gitar? elektryczn?
Fender FE405 Electric Guitar Gig Bag, Black pokrowiec na gitar? elektryczn?
AN Wjcicki Piotr ″Gitara blues-rockowa″ ksika
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

Cracow Guitar Quartet

Cracow Guitar Quartet

Początki historii kwartetu sięgają 1993 roku, kiedy to Joanna Baran i Jadwiga Wołek założyły duet gitarowy o nazwie Alirio Duo. Pomimo sukcesów jakie duet odnosił w Polsce i za granicą, artystki postanowiły poszerzyć jego skład, chcąc wzbogacić...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl