Nuty: nuty na wiolonczelę

Colin Cowles: Who's Zoo? for Cello and Piano - nuty na wiolonczelę i fortepian

96 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Autor książki - Colin Cowles to współczesny kompozytor angielski, który ma na swoim koncie ponad czterysta kompozycji. Prawdopodobnie najbardziej znany jest z pisania nut na saksofon. Jest także autorem publikacji edukacyjnych, zawierających wiele utworów instrumentalnych i aranżacji. Jego bogaty dorobek obejmuje także symfonię baletową, koncerty na altówkę i saksofon tenorowy, muzykę chóralną, cykl pieśni, muzykę kameralną, muzykę filmową i telewizyjną, muzykę na instrumenty dęte, dęte i big band, a także wiele innych kompozycji.  Ta publikacja zawiera 12 melodii opisujących świat zwierząt na wiolonczelę i fortepian. Nuty dla początkujących i średnio-zaawansowanych. Tytuł: Who's Zoo? for Cello and PianoAutor: Colin CowlesStopień trudności: dla początkujących i średnio-zaawansowanychInstrument: wiolonczela, fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Spartan PressFormat: A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9790579994862 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Radanovics Michael - Jazzy Cello vol. 1 na wiolonczel i fortepian
PWM Adele - 25 Easy piano (utwory na fortepian)
PWM Twardowski Romuald - piewajce wiolonczele. atwe utwory na dwie wiolonczele
Kawai GX-3 Grand Piano fortepian 188cm
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Asen Tanchev

Asen Tanchev

Asen Tanchev – fortepian (Bułgaria/Niemcy)

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl