Nuty: Nuty

Coldplay: Parachutes (PVG) - nuty na fortepian, linia melodyczna, akordy gitarowe, teksty

104 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolekcja utworów z debiutanckiego albumu zespołu Coldplay - 'Parachutes' w standardowym opracowaniu nutowym na fortepian, z linią melodyczną, tekstami oraz akordami z diagramami.Spis utworów: Don't Panic Everything's Not Lost High Speed Parachutes Shiver Sparks Spies Trouble We Never Change Yellow   Tytuł: Coldplay: Parachutes (PVG)Autor: ColdplayStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: fortepian, gitaraNotacja muzyczna: zapis nutowy, linia melodyczna, akordy z diagramamiWydawnictwo: Wise PublicationsFormat: 56 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780711989245 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Sosiński Kazimierz - Studium gry akordowej na gitarze, technika chwytów barré, akordy i ich symbole
AN Laskowski Sylwester ″Improwizacja melodyczna″
PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
AN Ziemlaski Roman ″Ballady rockowe″ piosenki na: keyboard, gitar, ukulele
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

Od pięciu lat podkrakowska Lanckorona gości uczestników Międzynarodowych Warsztatów Gitarowych. Projekt ten stanowi innowacyjną formę rozwijania umiejętności gry na gitarze połączoną z kształtowanie wrażliwości artystycznej uczestników i poszerzanie ich horyzontów twórczych...

Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

W dalekiej przeszłości instrumentów strunowych, w tym i gitary, struny robiono z baranich jelit. W miarę rozwoju cywilizacji na wielką skalę na rynku pojawiły się gitary akustyczne, elektryczne, klasyczne. Zaistniała potrzeba produkcji strun do tych instrumentów – zarówno nylonowych do gitar klasyc

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl