Nuty: Nuty

Włodzimierz Izban: Co tak pięknie gra? Poznajemy instrumenty muzyczne - opowieść o instrumentach (+ audio online)

39 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Książka do czytania, oglądania i słuchania. Najmłodsi i nieco starsi mogą przez opisy i ilustracje poznawać instrumenty muzyczne. Dodatkowo na każdej stronie znajduje się specjalny kod. Po zeskanowaniu go smartfonem możemy usłyszeć melodię wykonywaną na danym instrumencie. W ten sposób dzieci mogą poznać różnice w brzmieniu mandoliny i akordeonu, ksylofonu i wibrafonu czy skrzypiec i wiolonczeli. Książka jest pięknie wydane. Opisane zostały w niej wszystkie instrumenty oraz rodziny, do których należą. Wszystko to w prostej zrozumiałej i ciekawej formie. Książka doskonale nadaje się na prezent lub nagrodę w konkursie szkolnym. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Po zeskanowaniu go skanerem do kodów QR, w który wyposażona jest większość smartfonów, możesz posłuchać brzmienia poszczególnych instrumentów. Uzupełnieniem książki jest zeszyt edukacyjny: Co tak pięknie gra Instrumenty klasyczne Spis treści: Rodzina instrumentów smyczkowychSkrzypceAltówkaWiolonczelaKontrabasRodzina instrumentów strunowychHarfaGitaraMandolinaKlawesynFortepian i pianinoRodzina instrumentów dętychFletObójFagotRożek angielskiKlarnetSaksofonTrąbkaSakshornWaltorniaPuzonTuba marszowa (helikon)AkordeonRodzina instrumentów perkusyjnychBęben duży i werbelKotłyTalerze orkiestroweTrójkątDzwonki, liraKsylofonWibrafonCzelestaDzwonki rurowe Tytuł: Co tak pięknie gra? Poznajemy instrumenty muzyczneAutor: Włodzimierz IzbanStopień trudności: dla wszystkichWydawnictwo: MulticoFormat: 96 stron, 25.5x22.5, twarda oprawa, kod Audio OnlineJęzyk wydania: polskiISBN: 9788377632475   zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Skowera Włodzimierz - 70 ćwiczeń na mały bęben (werbel)
PWM Altberg Emma - Czytanki muzyczne na fortepian, z. 1
PWM Altberg Emma - Czytanki muzyczne na fortepian, z. 2
PWM Ptaszyska Marta - ABC perkusisty
Opera Wrocławska: Don Giovanni

Opera Wrocławska: Don Giovanni

W najnowszej realizacji Opery Wrocławskiej poznajemy świat głównego bohatera opery „Don Giovanni” , w zamyśle reżysera André Hellera Lopesa w zamkniętym świecie ludzkich wyobrażeń.

Marcin Sompoliński

Marcin Sompoliński

Od roku 2008 jest stałym dyrygentem niemieckiej orkiestry Concerto Brandenburg specjalizującej się w wykonawstwie muzyki klasycznej na instrumentach historycznych.

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl