Nuty: nuty na wiolonczelę

Classic Rock: Cello (+ audio online) - nuty na wiolonczelę

90 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolekcja 15 ponadczasowych, rockowych hitów w opracowaniu na wiolonczelę, którą pokocha każdy miłośnik gry solo!!! Do każdej piosenki znajdziesz nagrania demonstracyjne oraz podkłady dostępne online. Ucz się, graj i baw się muzyką!!! Audio online - dodatkowe materiały muzycznePodkłady do zagrania każdego utworu oraz wersje demo utworów (pliki Mp3) są zawarte w cenie tej książki.Pliki można odtworzyć online lub pobrać ze strony https://www.halleonard.com/mylibrary/ wykorzystując kod dostępu - AUDIO ACCESS CODE, który znajduje się na pierwszej stronie książki. Więcej o audio online przeczytasz >>> w artykule Spis utworów: Don't Fear The Reaper Fortunate Son Free Fallin' Go Your Own Way It's Only Rock 'N' Roll (But I Like It) Jack And Diane Layla The Logical Song Money More Than A Feeling My Life Old Time Rock & Roll Renegade Sweet Home Alabama 25 Or 6 To 4   Tytuł: Classic Rock: CelloAutor: różniStopień trudności: dla początkujących i średnio-zaawansowanychInstrument: wiolonczelaNotacja muzyczna: zapis nutowySeria: Instrumental Play-AlongWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 20 str., A4, miękka oprawa, audio onlineJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781540053336 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Twardowski Romuald - piewajce wiolonczele. atwe utwory na dwie wiolonczele
Turkish Classic Rock Crash 16″ talerz perkusyjny
Turkish Classic Rock Hi-Hat 14″ talerz perkusyjny
PWM Norton Cristopher - Microjazz Cello Collection, vol. 1
CameralMusic.pl partnerem RMF Classic

CameralMusic.pl partnerem RMF Classic

Nasz portal staje się co raz częściej zauważany i doceniany. Odczuwamy to już nie tylko dzięki Waszym likeom i komentarzom, ale również dzięki wielu propozycjom współpracy, patronatu nad wydarzeniami i nagraniami, emailami od osób które chciałyby się zaangażować w rozwój serwisu.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl