Nuty: organy Hammonda

Classic Hammond Organ: Know the Players, Play the Music - biografie i przewodnik po stylu gry (+ płyta CD) - Steve Lodder

94 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja ta stanowi samouczek, który prowadzony jest przez profesjonalnego gracza Steve'a Lodder'sa. W książce znajdziemy historię instrumentu oraz analizy gry najpopularniejszych wykonawców takich jak: Jimmy Smith, Rick Wakeman, Jon Lord czy Keith Emerson. Do książki dołączona jest płyta CD, z którą można wykonywać wszystkie ćwiczenia zawarte w książce. Tytuł: Classic Hammond Organ: Know the Players, Play the MusicAutor: Steve LodderStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: hammond organ Notacja muzyczna: zapis nutowy, Wydawnictwo: Backbeat BooksFormat: 160 str., A4, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780879309299 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Hammond B-3 Classic organy
Nord C2 Combo Organ - dwumanuałowe organy
Studiologic Numa Organ 2 organy elektroniczne
Hammond XK 1 c organy elektroniczne
Come hear the music play. O patologiach zawodowego szkolnictwa muzycznego i nie tylko

Come hear the music play. O patologiach zawodowego szkolnictwa muzycznego i nie tylko

Hermetyczny półświatek zawodowego szkolnictwa muzycznego i jego przybudówek to archaiczny, zrytualizowany mikrokosmos z własnym specyficznym folklorem, tyleż naiwną co entuzjastyczną mitologią oraz ograniczonym repertuarem toksycznych mantr powtarzanych ufnie przez kandydatów do najwyższego stopnia

Filharmonia Dolnośląska: Spotkania w wielkim stylu. Strauss i Prokofiew.

Filharmonia Dolnośląska: Spotkania w wielkim stylu. Strauss i Prokofiew.

W czerwcowy ciepły wieczór Filharmonia Dolnośląska w Jeleniej Górze zaprosiła nas do swojej oryginalnej Sali koncertowej na muzykę w wielkim stylu, na muzykę dwóch znaczących kompozytorów.

CameralMusic.pl partnerem RMF Classic

CameralMusic.pl partnerem RMF Classic

Nasz portal staje się co raz częściej zauważany i doceniany. Odczuwamy to już nie tylko dzięki Waszym likeom i komentarzom, ale również dzięki wielu propozycjom współpracy, patronatu nad wydarzeniami i nagraniami, emailami od osób które chciałyby się zaangażować w rozwój serwisu.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl