Nuty: kolędy na gitarę

Cicha noc - 8 kolęd w łatwym układzie na głos z gitarą oraz na gitarę klasyczną - Anna Bańdo

15 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja przeznaczona jest dla początkujących uczniów - samouków, uczniów ognisk muzycznych i szkół muzycznych I stopnia. Każda kolęda opracowana została trzema sposobami: tekst z funkcjami, głos z gitarą, gitara klasyczna (wersja trudniejsza, wymagająca pracy z nauczycielem). Ze względów pedagogicznych harmonizacja opiera się na funkcjach zasadniczych. Zamieszczona, na wewnętrznej stronie skrzydełka okładki, tabela chwytów zawiera wyłącznie akordy zastosowane w zbiorze. Nuty na gitarę klasyczną. Spis utworów: Przybieżeli do Betlejem pasterze, Wśród nocnej ciszy, W żłobie leży, Pójdźmy wszyscy do stajenki, Jezus malusieńki, Lulajże Jezuniu, Gdy śliczna Panna, Cicha nocTytuł: Cicha noc - 8 kolęd w łatwym układzie na głos z gitarą oraz na gitarę klasycznąAutor: Anna BańdoStopień trudności: dla początkującychInstrument: gitara klasycznaNotacja muzyczna: zapis nutowy, akordyWydawnictwo: PWMFormat: 20 str. N4 (235x305), miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 8322429592 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Bado Anna - Cicha noc. 8 kold na gitar
Rockbag Eco pokrowiec na gitarę klasyczną 1/2
AN Drodowski Mirosaw ″Biaa noc - Jazzujce koldy na gitar″
AN Klubczewska Anna ″Materiały pomocnicze do nauki gry na skrzypcach w pierwszej pozycji″
Dlaczego muzyka klasyczna?

Dlaczego muzyka klasyczna?

Na początek samo pojęcie: „muzyka klasyczna” wymaga ujednoznacznienia. Osobom związanym z muzyką w bardziej naukowy sposób (teoretykom, specjalistom) pewnie w pierwszej kolejności przyjdzie na myśl muzyka epoki klasycyzmu.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

4 stulecia wyjątkowego brzmienia

4 stulecia wyjątkowego brzmienia

Gitara jest instrumentem muzycznym z grupy strunowych szarpanych. Klasyczna, zbudowana jest z pudła rezonansowego, gryfu, podstrunnicy i 4 progów na niej. Przeważnie ma sześć strun, lecz można spotkać również gitary z czterema, pięcioma, siedmioma, ośmioma, dziesięcioma a nawet dwunastoma strunami.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl