Nuty: akordy na keyboard

Chwyty klawiszowe - Maciej Miętus - akordy na keyboard

7 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera ponad 200 chwytów klawiaturowych, które z pewnością przydadzą się każdemu muzykowi grającemu na fortepianie czy keyboardzie. Akordy przedstawiono w jasny i czytelny sposób, tak aby początkujący artysta potrafiła bez problemu odczytać diagramy. Krótko opisana budowa akordów oraz porady autora z pewnością sprawią, że gra na instrumentach klawiszowych stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza.Tytuł: Chwyty klawiszoweAutor: Maciej MiętusInstrument: KeyboardStopień trudności: dla początkującychNotacja muzyczna: akordyWydawnictwo: In RockFormat: 63 str, A6, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788360159415 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Ziemlaski Roman ″Ballady rockowe″ piosenki na: keyboard, gitar, ukulele
AN Wenclewski Jacek ″Chwyty gitarowe″
AN Templin G. - Akordy klawiszowe
PWM Zwierzewicz Tomasz - Chwyty gitarowe
Maciej Zieliński

Maciej Zieliński

W minionym roku Maciej Zieliński bardzo wyróżniał się na scenie muzyki współczesnej. We wrześniu ukazała się jego płyta monograficzna "Across the Millenniums - Muzyka z przełomu tysiącleci" podsumowująca twórczość poważną.

Maciej Afanasjew – skrzypek i kompozytor

Maciej Afanasjew – skrzypek i kompozytor

Maciej Afanasjew, jest wykładowcą na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy i Gdańsku (klasa skrzypiec jazzowych). Zajmuje się muzyką na wielu płaszczyznach- jako skrzypek solista, kameralista, aranżer, pedagog.

Maciej Żółtowski - kompozytor i dyrygent

Maciej Żółtowski - kompozytor i dyrygent

Ukończył z wyróżnieniem kompozycję w klasie Mariana Borkowskiego (1996) oraz dyrygenturę w klasie Ryszarda Dudka (1997) w AM w Warszawie. Swój kunszt dyrygencki doskonalił pod kierunkiem Zoltana Pesko (2000-2002) i Jurija Simonowa (2003-2008).

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl