Nuty: chwyty gitarowe

Chwyty gitarowe i klawiszowe - Jacek Wenclewski, Maciej Miętus

15 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Chwyty gitarowe i klawiszowe' Jacka Wenclewskiego i Macieja Miętusa to niezbędnik dla każdego gitarzysty i klawiszowca. Książka zawiera:- diagramy 84 akordów na gitarę i instrumenty klawiszowe- rozpis akordów w kilku pozycjach oraz opis składników akordów- podstawowe porady dotyczące strojenia instrumentu- wskazówki pomocne podczas nauki gry na instrumentach- opis akcesoriów potrzebnych podczas nauki gry- przykłady utworów Tytuł: Chwyty gitarowe i klawiszoweAutor: Jacek Wenclewski, Maciej MiętusStopień trudności: dla początkującychInstrument: gitara, instrumenty klawiszowe Notacja muzyczna: diagramyWydawnictwo: VesperFormat: 56 str., 176x250 mm, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788377312049 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Wenclewski Jacek ″Chwyty gitarowe″
AN Wenclewski Jacek ″Kilka riffw kilka technik″ + DVD
AN Wenclewski Jacek ″Gitara od podstaw″ + CD
PWM Zwierzewicz Tomasz - Chwyty gitarowe
V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

Od pięciu lat podkrakowska Lanckorona gości uczestników Międzynarodowych Warsztatów Gitarowych. Projekt ten stanowi innowacyjną formę rozwijania umiejętności gry na gitarze połączoną z kształtowanie wrażliwości artystycznej uczestników i poszerzanie ich horyzontów twórczych...

Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

Struny gitarowe. Podstawowe informacje.

W dalekiej przeszłości instrumentów strunowych, w tym i gitary, struny robiono z baranich jelit. W miarę rozwoju cywilizacji na wielką skalę na rynku pojawiły się gitary akustyczne, elektryczne, klasyczne. Zaistniała potrzeba produkcji strun do tych instrumentów – zarówno nylonowych do gitar klasyc

Maciej Zieliński

Maciej Zieliński

W minionym roku Maciej Zieliński bardzo wyróżniał się na scenie muzyki współczesnej. We wrześniu ukazała się jego płyta monograficzna "Across the Millenniums - Muzyka z przełomu tysiącleci" podsumowująca twórczość poważną.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl