Nuty: nuty na saksofon

Celtic Folk Songs for All Ages: Alto Saxophone or Eb instruments (+ płyta CD) - nuty na saksofon altowy lub instrumenty o stroju Es

95 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Celtic Folk Songs for All Ages to zachwycający zbiór bogatych melodii i ballad charakterystycznych dla kultur Szkocji, Nowej Fundlandii, Irlandii i Anglii. Płyta CD z akompaniamentem dołączona do książki zawiera dwa nagrania dla każdego utworu. Pierwsze zawiera przykładowe wykonanie utworu z akompaniamentem. Drugi utwór jest tylko akompaniamentem, pozwalającym soliście na wspólne granie. Nuty na saksofon altowy / instrumenty o stroju Es, dla średnio-zaawansowanych. Tytuł: Celtic Folk Songs for All Ages: Alto Saxophone or Eb instruments (+ płyta CD) Autor: James Curnow, Timothy CampbellStopień trudności: dla średnio zaawansowanychInstrument: saksofon altowy / instrumenty o stroju EsNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Curnow Music PressFormat: 52 strony, A4, oprawa miękka, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9789043122924 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Gershwin George - Playalong for saxophone (utwory na saksofon + CD)
PWM Rni - 50 popular songs
PWM Taylor Dennis - Jazz saxophone. An in-depth look at the styles of the tenor masters (+ CD)
PWM Rni - 50 fabulous songs (utwory na fortepian, wokal i gitar)
Saksofon

Saksofon

Saksofon to instrument dęty, który pomimo iż wykonany jest z metalu należy zaliczyć do grupy instrumentów dętych drewnianych. Klasyfikacja wynika z budowy oraz drewnianego stroika, który jest źródłem dźwięku (podobnego do tego znajdującego się w klarnecie).

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

W marcu 2020 ukazała się druga płyta zespołu Gems of the Polish Baroque tym razem z polską barokową muzyką instrumentalną. Na płycie znajdują się utwory Szarzyńskiego, Förstera, Mielczewskiego, Jarzębskiego i Zieleńskiego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl