Nuty: nuty na wiolonczelę

Cello Play-Along Volume 9: The Piano Guys - Christmas Together - świąteczne kompozycje na wiolonczelę (+audio online)

118 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Seria Cello Play-Along pomoże Ci szybko i łatwo zagrać ulubione piosenki. Wystarczy uważnie śledzić nuty i grać razem z oryginalnymi utworami dostępnymi online na stronie internetowej wydawcy. Publikacja mieści w sobie kolekcję 15 cudownych, świątecznych melodii z repertuaru zespołu Piano Guys, w łatwym opracowaniu na wiolonczelę. W cenie publikacji jest dostęp do wersji demo utworów oraz podkładów muzycznych. Audio online - dodatkowe materiały muzycznePodkłady do zagrania każdego utworu oraz wersje demo utworów (pliki Mp3) są zawarte w cenie tej książki.Pliki można odtworzyć online lub pobrać ze strony https:// www. halleonard. com/mylibrary/ wykorzystując z kodu dostępu - AUDIO ACCESS CODE, który znajduje się na pierwszej stronie książki. Więcej o audio online przeczytasz >>> w artykule Spis utworów: Ave Maria Corelli Christmas Concerto Do You Hear What I Hear Gloria Hark! The Herald Angels Sing Joy To The World The Little Drummer Boy The Manger Mary, Did You Know? O Holy Night O Little One Sweet Ode To Joy Silent Night, Holy Night The Sweetest Gift What Child Is This Tytuł: Cello Play-Along Volume 9: The Piano Guys - Christmas Together Autor: The Piano Guys Stopień trudności: dla średnio zaawansowanych Instrument: wiolonczelaNotacja muzyczna: zapis nutowy, palcowanie, smyczkowanieSeria: Cello Play-Along Wydawnictwo: Hal Leonard Format: 16 str, A4, miękka oprawa, audio online Język wydania: angielski ISBN: 9781540019424 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Jazz standards. Piano play-along (utwory na fortepian, wokal i gitar + CD)
PWM Blackwell Kathy, David - Fiddle time Christmas (utwory na skrzypce + CD)
Nord Piano 88 stage piano
Nord Piano 2 HA88 stage piano
Aleksander Kościów

Aleksander Kościów

Ur. w 1974 r. w Opolu. Studiował kompozycję i grę na altówce w Akademii Muzycznej w Warszawie. Od 1998 r. wykłada na macierzystej uczelni. Wykładał także w Niemczech, USA i Korei Płd...

Marin Marais

Marin Marais

Urodzony w Paryżu w 1656 roku był jedną z czołowych postaci rozwijającej się wówczas szkoły francuskiej. Studiował kompozycję u Lully oraz pobierał lekcje od Sainte-Colombe.

Hanna Kulenty

Hanna Kulenty

Polska kompozytorka. Od 1992 r. mieszka w Warszawie i w Arnhem (Holandia). W latach 1980-86 studiowała kompozycję pod kierunkiem Włodzimierza Kotońskiego w Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl