Nuty: Nuty

Cees Hartog: Guitar Timer - nuty na gitarę klasyczną lub z towarzyszeniem instrumentu melodycznego

77 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera kolekcję wspaniałych melodii opracowanych na gitarę klasyczną dla muzyków początkujących. Utwory mają różne stopnie trudności (1-3) i pochodzą z różnych z okresów - od XVI wieku do współczesności. Wiele utworów w opracowaniu na dwie gitary, ew. gitarę i inny instrument w stroju C. Spis utworów (treści): The herald of the king (Hartog)Ballet (Hausmann)Since first I saw your face (Ford)The miller of the dee (1700)Gather ye rose-buds while you may (Lawes)The duke of Lancaster (Hartog)Allemande (1600)Gavotte (Anders)Menuet (Visée)Menuet (Purcell)Prelude (Hartog)Menuet (Hasse)Bourreé (Hasse)Rigaudon (Daquin)Andante (Händel)A jolly jig (Hartog)Menuet (Mozart)Tambourin (Gossec)Musette (Hartog)Duetto facile (Hartog)Larghetto (Carulli)Waltz (Sor)Waltz (Carcassi)Allegretto (Giuliani)Alla turca (Diabelli)Länder (Hartog)Mountain song (Beyer)Reverie (Vinas)The music box (Berens)Old French song (Tchaikovsky)Melody (Hofmann)Berceuse (Hartog)Waltz (Kabalevsky)The crown (Kabalevsky)Vagabond's song (Bartok)Prelude (Bobri)A miniature (Maikapar)La belle epoque (Bobri)March (Sjostakovitsj)Kalamatianos (Hartog) Tytuł: Guitar TimerAranżacja: Cees HartogStopień trudności: dla początkującychInstrument: gitara klasycznaNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Alsbach EducaFormat: 44 stron, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9789043147590 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Rockbag Eco pokrowiec na gitarę klasyczną 1/2
Rockbag PL pokrowiec na gitarę klasyczną
EverPlay GB203C pokrowiec na gitarę klasyczną 3/4
Ewpol pokrowiec na gitarę klasyczną 1/8
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

GUITAR SOUNDS JAZZY  JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

GUITAR SOUNDS JAZZY JAKUB KOŚCIUSZKO gitara klasyczna

Płyta kolorowa, zróżnicowana, wciągająca. Wykonania swobodne, wirtuozowskie i porywające tam gdzie to wskazane, liryczne i zamyślone w wolnych częściach. Jednym słowem - kawał bardzo dobrej muzy w rękach młodego, utalentowanego i ambitnego muzyka.

„Mała historia dużego instrumentu”

„Mała historia dużego instrumentu”

Na pytanie - co to fortepian - potrafi odpowiedzieć każde małe dziecko. Ale jakby się głębiej zastanowić, to większość ludzi ma marną wiedzę o historii tego instrumentu. Jest to oczywiście błąd, bo przedmiot, który przy odpowiedniej umiejętności człowieka, gra w tak piękny sposób, powinien być bardz

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl