Nuty: nauka gry na wiolonczeli

Carlo Alfredo Piatti: Method For Cello 1 - podręcznik do nauki gry na wiolonczeli

60 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pierwsza część cenionego podręcznika gry na wiolonczelę - Method For Cello autorstwa XIX-wiecznego kompozytora, pedagoga i znanego wiolonczelisty Alfredo Piattiego. Ten wysoce ceniony nauczyciel, prowadzi ucznia przez wczesne etapy techniki gry - takie jak otwarte struny, pierwsza pozycja i smyczki - aż do ćwiczeń na pozycji piątej, szóstej i siódmej (w kluczu tenorowym). Aby utrwalić właściwą technikę gry w książce zawarto także arpeggia, które służą ćwiczeniu rąk, palców i nadgarstków. Wprowadzając nowe zagadnienia Piatti szczegółowo je wyjaśnia, zatem do korzystania z tego podręcznika nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie gry na wiolonczeli. Wymagana jest jednak podstawowa wiedza z teorii muzyki, uczeń powinien znać nuty klucza basowego, długości nut, tonację i metrum itp. Opracowanie na wiolonczelę, zawiera nuty dla poczatkujących. Tytuł: Carlo Alfredo Piatti: Method For Cello 1 Autor: Carlo Alfredo Piatti Stopień trudności: dla początkujących Instrument: wiolonczela Notacja muzyczna: zapis nutowy, podręcznik Wydawnictwo: Stainer&Bell Format: 36 stron, A4, oprawa miękka Język wydania: angielski ISBN: 9790220212529 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Piatti (639652) struna do wiolonczeli - G - twarda 4/4
Piatti (639657) struna do wiolonczeli - C - rednia 4/4
Piatti (639650) struna do wiolonczeli - G - mikka 4/4
Piatti (639656) struna do wiolonczeli - C - mikka 4/4
Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Atsuko Koga – flet

Atsuko Koga – flet

Urodzona w Fukuoce, w Japonii. Po ukończeniu nauki w Tokio, przeniosła się do Conservatoire National Supérieur de Musique et de Danse w Paryżu, gdzie ukończyła studia z wyróżnieniem.

Georgiy Lomakov - wiolonczela

Georgiy Lomakov - wiolonczela

GEORGIY LOMAKOV pochodzi z Odessy, rodzinnego miasta wielu znakomitych muzyków. W wieku sześciu lat rozpoczął naukę gry na wiolonczeli u Walentyny Balon-Rymaszewskiej.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl