Nuty: techniki gry na gitarze

Build Your Own Electric Guitar - Martin Oakham - przewodnik dotyczący budowy gitary elektrycznej

159 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Każdy gitarzysta marzy o wysokiej jakości instrumencie wykonanym na zamówienie, ale najczęściej wiąże się to z dużymi kosztami. Samodzielna budowa własnego instrumentu jest bardzo satysfakcjonująca i pozwala zaspokoić własne ambicje, a jednocześnie nie wymaga ogromnego nakładu finansowego. 'Build Your Own Electric Guitar' - Zbuduj swoją własną gitarę - jest to kompletny przewodnik dotyczący budowy gitary. Pełne informacje na temat projektu, doboru drewna, sprzętu, narzędzi i technik, pozwala wybrać każdy element, aby utworzyć swój własny, niepowtarzalny spersonalizowany instrument. Wszystkie aspekty konstrukcji są szczegółowo wyjaśnione, całości dopełniają kolorowe fotografie, schematy i instrukcje.  Tytuł: Build Your Own Electric GuitarAutor: Martin Oakham Instrument: gitara elektryczna Wydawnictwo: Omnibus PressFormat: 144 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielski ISBN: 9781846091278 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Martin D920 Darco Electric Light struny do gitary elektrycznej 10-46
Martin D915 Darco Electric Custom Light struny do gitary elektrycznej 11-48
Martin D940 Darco Electric Super Light struny do gitary elektrycznej 8-38
Martin D930 Darco Electric Extra Light struny do gitary elektrycznej 9-42
MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Elektryczne brzmienie

Elektryczne brzmienie

Gitara elektryczna, modna, smukła, piękna. Nieodzowny instrument każdego muzyka rockowego i metalowego. Obecnie istnieją dziesiątki modeli gitary elektrycznej. Jedne idealnie nadają się do mocnego brzmienia, podczas, kiedy inne sprawdzą się w nieco lżejszym repertuarze. Warto wiedzieć, że właściwie

Saksofon

Saksofon

Saksofon to instrument dęty, który pomimo iż wykonany jest z metalu należy zaliczyć do grupy instrumentów dętych drewnianych. Klasyfikacja wynika z budowy oraz drewnianego stroika, który jest źródłem dźwięku (podobnego do tego znajdującego się w klarnecie).

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl