Nuty: Nuty

Bruce Broughton: A Celebration Overture for Concert Band - nuty na orkiestrę dętą

556 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Uwertura otwierająca koncert "A Celebration Overture" autorstwa Brucea Broughtona. Jest to tak naprawdę rozszerzona fanfara, rozpoczynająca się energicznym motywem instrumentów dętych blaszanych i perkusyjnych, który stanowi podstawę większości następnego utworu. Kontrastująca część liryczna pojawia się krótko po oświadczeniu otwierającym i jeszcze raz przed ostatecznym zakończeniem. Nuty opracowane na orkiestrę dętą dla średnio zaawansowanych muzyków. Wydanie obejmuję partyturę oraz głosy instrumentalne. Tytuł: A Celebration Overture for Concert BandAutor: Bruce BroughtonStopień trudności: dla średnio zaawansowanychInstrument: orkiestra dętaNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Alfred Music PublishingFormat: 308 strony, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 0038081506241 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Biskupska Magorzata, Bruce David - Ja i pianino cz. 1a
PWM Biskupska Magorzata, Bruce David - Ja i pianino cz. 2. Szkoa dla najmodszych
PWM Biskupska Magorzata, Bruce David - Ja i pianino cz. 1. Szkoa dla najmodszych
PWM Biskupska Magorzata, Bruce David - Ja i pianino cz.3. Szkoa dla najmodszych
Akademicka Orkiestra Symfoniczna AMKL

Akademicka Orkiestra Symfoniczna AMKL

Orkiestrę tworzą studenci Wydziału Instrumentalnego, a praca w tym zespole – obok indywidualnych zajęć w zakresie gry na instrumencie – jest jednym z najważniejszych obszarów kształcenia młodych instrumentalistów.

Filharmonia Podkarpacka: Pięć miniatur

Filharmonia Podkarpacka: Pięć miniatur

Relacja z Pojawiła się ogromna chęć usłyszenia „Pięciu miniatur” na fortepian Artura Malawskiego w opracowaniu na orkiestrę Piotra Mossa wykonanych ciągiem jedna za drugą, by jeszcze bardziej uwypuklić indywidualny charakter każdej z nich i aby powstała spójność słuchania dająca nową wartość.

Fenomenalny koncert „Rachmaninow Gala” poruszył polską publiczność

Fenomenalny koncert „Rachmaninow Gala” poruszył polską publiczność

4 listopada publiczność zgromadzona w Filharmonii Narodowej w Warszawie miała wyjątkową okazję usłyszeć wybitnego rosyjskiego pianistę Denisa Matsueva i polską orkiestrę Sinfonia Varsovia pod batutą Alexandra Sladkovsky’ego, wspólnie wykonujących utwory Siergieja Rachmaninowa...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl