Nuty: Nuty

Blizna - Wstrząsająca biografia lidera zespołu Red Hot Chilli Peppers - Anthony Kiedis, Larry Sloman

37 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


"Blizna" to opowieść o życiu jednego z najbardziej wyrazistych ikon współczesnej sceny rockowej. Szczera do bólu, bez zbędnego koloryzowania i taniego ubarwiania rzeczywistości historia szalonych, młodzieńczych lat wypełnionych muzyką, seksem, narkotykami i imprezami. Anthony Kiedis, lider jednego z najpopularniejszych zespołów rockowych na świecie - Red Hot Chilli Peppers był zwykłym, urodzonym w Grand Rapids w stanie Michigan chłopakiem, a muzyka i ogromna pasja zaprowadziły go na szczyty sławy, gdzie na końcu tęczy znalazł więcej, niż mógł udźwignąć. To opowieść o pogoni za silnymi wrażeniami, o życiu na krawędzi i o poszukiwaniu upustu dla posiadanych zasobów energii. Tytuł: Blizna. Wstrząsająca biografia lidera zespołu Red Hot Chilli PeppersAutor:  Anthony Kiedis, Larry SlomanStopień trudności:Instrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: Sonia DragaFormat: 454 str.,145x205mm, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788375084122 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Planet Waves 25LB05 2.5 Beatles - Sgt. Peppers pasek gitarowy
Pearl CS1450 Chad Smith Signature Snare 14x5″ werbel
AN Polskie Karaoke vol. 5 DVD
AN Polskie Karaoke vol. 8 DVD
Zespół GIARDINO DI DELIZIE

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

W marcu 2020 ukazała się druga płyta zespołu Gems of the Polish Baroque tym razem z polską barokową muzyką instrumentalną. Na płycie znajdują się utwory Szarzyńskiego, Förstera, Mielczewskiego, Jarzębskiego i Zieleńskiego.

TRIO STROIKOWE REED CONNECTION

TRIO STROIKOWE REED CONNECTION

Trio d'anches REED CONNECTION to wspólna inicjatywa solistów Filharmonii Zielonogorskiej im. Tadeusza Bairda. Główną ideą powstania zespołu jest chęć wspólnego muzykowania oraz promocja muzyki polskiej i światowej.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl