Nuty: piosenki biesiadne

Biesiada dla każdego cz. 1 - śpiewnik z nutami i akordami (+ płyta CD)

30 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Śpiewnik zawiera teksty, nuty, diagramy gitarowe i klawiszowe najpopularniejszych piosenek biesiadnych. Do śpiewnika dołączona płyta CD, dzięki której można śpiewać z towarzyszeniem gitarowego akompaniamentu Romana Ziemlańskiego. Książka dla początkujących. Spis piosenek:Bal na Gnojnej,Bal u weteranów,Ballada o jednej Wiśniewskiej,Bella, Bella Donna,Cyt, cyt (Nocka szumiała),Czerwone jagody,Furman, Gdybym miał gitarę (Czarne oczy),Głęboka studzienka,Idzie dysc,Komu dzwoniąLaura i FilonPieski małe dwaPije Kuba do JakubaSiekierka, motykaSzła dzieweczka do laseczkaSzwoleżerowieTe opolskie dziouchyTeraz jest wojnaTokajUkraina (Hej, Sokoły)W piwnicznej izbieZachodzi słoneczko Tytuł: Biesiada dla każdego cz. 1Autor: Roman ZiemlańskiStopień trudności: dla początkującychInstrument: gitara klasycznaNotacja muzyczna: zapis nutowy, akordy, diagramy akordów gitarowych i klawiszowychWydawnictwo: AbsonicFormat: 56 str, A5, miękka oprawa, w komplecie z płytą CDJęzyk wydania: polskiISBN: 9788387217457 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Yamaha VZ735100 płyta zasilacza do 01V
Yamaha WS516200 Płyta PNL PSR-e423
Yamaha WF21260R środkowa płyta stykowa klawiatury P-70
Yamaha WG306200 Płyta główna DLMCD PSR-e403
Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Elektryczne brzmienie

Elektryczne brzmienie

Gitara elektryczna, modna, smukła, piękna. Nieodzowny instrument każdego muzyka rockowego i metalowego. Obecnie istnieją dziesiątki modeli gitary elektrycznej. Jedne idealnie nadają się do mocnego brzmienia, podczas, kiedy inne sprawdzą się w nieco lżejszym repertuarze. Warto wiedzieć, że właściwie

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

W marcu 2020 ukazała się druga płyta zespołu Gems of the Polish Baroque tym razem z polską barokową muzyką instrumentalną. Na płycie znajdują się utwory Szarzyńskiego, Förstera, Mielczewskiego, Jarzębskiego i Zieleńskiego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl