Nuty: nuty na keyboard

Biały miś cz. 13 - popularne utwory na keyboard (nuty + tekst) - Stanisław Wiśniewski, Marek Wiśniewski

29 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolekcja najpopularniejszych piosenek biesiadnych w prostym opracowaniu na keyboard, dla początkujących wykonawców.Spis piosenek: A cyje to konieA jak będzie słońce i pogodaBiała mewaCalabrisella miaCo ja zrobiłem, że się ożeniłemCzerwona sukienkaDostałam ją drużbęEs bluhen die MaienHay unos OjosI nigdy mężowi żona nie dogodziKukaviacaMananitasMarijana wersja 1Marijana wersja 2Nie bede siy zeniłParyski gavrochePolskie kwiatySiedem czerwonych różTam na górze rosną różeW maleńkiej kawiarenceWódka musi byćWydać się to wydać   Tytuł: Biały miś 13 - popularne utwory na keyboardAutor: (opracowanie) Stanisław Wiśniewski, Marek WiśniewskiStopień trudności: dla początkującychInstrument: keyboardNotacja muzyczna: zapis nutowy, akordyWydawnictwo: MarcusFormat: 55 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Moniuszko Stanisław - Najpiękniejszy Moniuszko na fortepian
PWM Rni - Greatest hits. The complete keyboard player (utwory na fortepian)
AN Jakub Jasic Chwila z muzyk Tom 1 nuty na keyboard, ukulele, gitar
Yamaha PSR E 333 keyboard instrument klawiszowy
Radosław Kurek

Radosław Kurek

Wszechstronny pianista, którego nadrzędnymi cechami artystycznymi są: ogromna wrażliwość muzyczna, doskonałe operowanie dźwiękiem oraz całkowite oddanie się intencjom kompozytora połączone z wielką wnikliwością w tekst autorski.

Krzysztof Knittel

Krzysztof Knittel

Ur. w 1947 r. w Warszawie. W Warszawie studiował też reżyserię dźwięku i kompozycję. Realizuje utwory komputerowe i elektroakustyczne, pisze utwory orkiestrowe, kameralne, sceniczne, komponuje muzykę dla baletu, teatru, filmu...

Mechanika porywająca tłumy

Mechanika porywająca tłumy

DJ jest osobą zajmująca się dobieraniem oraz odtwarzaniem i miksowaniem muzyki na żywo w celu rozbawienia publiczności. Stara się stworzyć płynność muzyczną w swoim występie, łącząc ze sobą różne utwory, a nawet dodając efekty dźwiękowe, sample, utwory typu A capella. DJ-e turntabliści posługują się

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl