Nuty: Nuty

Between the Lines - A New Musical (Vocal selections) - melodia, nuty na fortepian, akordy gitarowe i słowa piosenek

152 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera śpiewnik którym znajduje się 7 utworów wokalnych z musicalu "Between the Lines". Jest to musical oparty na powieści o tym samym tytule, z muzyką i tekstami Elyssy Samsel i Kate Anderson oraz książką Timothy'ego Allena McDonalda. Wydanie mieści w sobie piosenki z musicalowe w opracowaniu na głos z akompaniamentem fortepianu. Zobacz przykładowe strony w galerii produktu. Pomogą one określić poziom trudności. Znajdziesz tam również inne dodatkowe informacje. Spis treści: 1. Between the Lines 2. A Whole New Story 3. Allie McAndrews 4. Something To Hold On To 5. Talkin' To Oliver 6. Leaps & Bounds 7. Another Chapter Tytuł: Between the Lines - A New Musical (Vocal selections)Autor: Elyssa Samsel, Kate AndersonStopień trudności: dla średnio zaawansowanychInstrument: fortepian, głosNotacja muzyczna: zapis nutowy, tekstWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 80 stron, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9798350103397 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - Frozen (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Twardowski Romuald - May wirtuoz. atwe utwory na fortepian
PWM Rni - Keep Calm and Play On na fortepian
AN Wenclewski Jacek ″Chwyty gitarowe″
Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Phonos ek Mechanes - odgłosy maszyn - videoreportaż

Reportaż o zespole, który tworzy muzykę z wykorzystaniem tradycyjnych instrumentów poddając ich dźwięk silnej obróbce cyfrowej. Instrumenty służą jako wygodny interface do grania - ginie melodia, ale być może dzięki temu łatwiej jest dostrzec inne elementy?

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

V Międzynarodowe Warsztaty Gitarowe w Lanckoronie

Od pięciu lat podkrakowska Lanckorona gości uczestników Międzynarodowych Warsztatów Gitarowych. Projekt ten stanowi innowacyjną formę rozwijania umiejętności gry na gitarze połączoną z kształtowanie wrażliwości artystycznej uczestników i poszerzanie ich horyzontów twórczych...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl