Nuty: Nuty

Bernard Chmielarz: Scherzo na kontrabas i fortepian

42 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera Scherzo zaaranżowane na kontrabas z fortepianem. Ta nowatorska kompozycja została napisana przez Bernarda Chmielarza w 2022. Wydanie zawiera zapis partytury na fortepian i kontrabas oraz osobną wkładkę z głosem kontrabasu. Wydanie w języku polskim i angielskim dla średnio zaawasnowanych muzyków. Tytuł: Scherzo na kontrabas i fortepianAutor: Bernard Chmielarz, redakcja: Marek KunickiStopień trudności: dla średnio zaawansowanychInstrument: kontrabas, fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Ars musicaFormat: 20+ 4 stron, A4, oprawa miękkaJęzyk wydania: polski, angielskiISBN: 9790801586308 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Maseli Bernard ″Going Home. Dziesi miniatur na wibrafon solo″ ksika
Stagg EDB 3/4 TR kontrabas elektryczny
Hoefner H50/4 B3/4 kontrabas 3/4 z futerałem
Gewa PS403.606 - kontrabas dziecicy
KONTRABAS

KONTRABAS

Kontrabas należący do instrumentów smyczkowych jest największym oraz wydającym najniższe dźwięki instrumentem pochodzącym z tej rodziny (większy i o dwie oktawy niżej grający instrument to oktobas, nie jest on jednak popularny i nie używa się go w orkiestrach).

fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Kwintet Warsaw Camerata

Kwintet Warsaw Camerata

Zespół tworzą liderzy sekcji orkiestry Warsaw Camerata: Adam Zarzycki – I skrzypce, Monika Kos-Nowicka – II skrzypce, Michał Styczyński – altówka, Jerzy Wołochowicz – wiolonczela i Małgorzata Kołcz – kontrabas.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl