Nuty: nauka gry na perkusji


Berklee Jazz Drums (+ audio online) - szkoła gry jazzu na perkusję - Casey Scheuerell

136 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Szkoła gry na perkusji w stylu jazzowym, nastawiona na rozwój swojego brzmienia, naukę i zrozumienie improwizacji, wzbogacona o informacje o poszczególnych stylach i rytmach. Wskazane są uprzednie umiejętności gry na perusji. Audio online - dodatkowe materiały muzycznePodkłady do zagrania każdego utworu oraz wersje demo utworów (pliki Mp3) są zawarte w cenie tej książki.Pliki można odtworzyć online lub pobrać ze strony https:// www. halleonard. com/mylibrary/ wykorzystując z kodu dostępu - AUDIO ACCESS CODE, który znajduje się na pierwszej stronie książki. Więcej o audio online przeczytasz >>> w artykule Tytuł: Berklee Jazz Drums Autor: Casey Scheuerell Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanych Instrument: gitara basowa Wydawnictwo: Berklee Press Format: 160 str, 229x305mm, miękka oprawa Język wydania: angielski ISBN: 9780876391594 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Santisi Ray - Berklee jazz piano (szkka + CD)
AN DVD 12 Szkoła na Cajon
AN DVD 10 Szkoła na Cajon
Roland TD 1K perkusja elektroniczna
Wojciech Konikiewicz

Wojciech Konikiewicz

To artysta określany przez Johna Fordhama z "The Guardian" jako "the excellent Konikiewicz" zaś przez Bogdana Chmurę z Jazz Forum jako ,,...jeden z najciekawszych, najbardziej otwartych i kreatywnych muzyków polskiego jazzu ".

JM JAZZ WORLD ORCHESTRA

JM JAZZ WORLD ORCHESTRA

NOWY PROJEKT JMI

„Klasyka przenika” – do ROCKA!

„Klasyka przenika” – do ROCKA!

Czyli wybrane aranże rockowe utworów muzyki klasycznej z odrobiną komentarza. Utwory napisane kilkaset lat temu mogą powracać i przenikać do muzyki rozrywkowej, jazzu, rocka, pop, rapu, metalu – właściwie wszędzie. Przenikanie odbywa się tutaj nie tylko w sferze kompozycji, ale również w instrumenta

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl