Nuty: nuty na fortepian

Beatles Classics - 16 Popular Tunes for Piano - Carsten Gerlitz (+ audio online) - nuty na fortepian

116 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera zbiór 16 najpiękniejszych utworów grupy The Beatles. Nuty w przepięknym fortepianowym opracowaniu Carsten Gerlitz dla średnio zaawansowanych pianistów. Wydanie zawiera również akordy do utworów oraz teksty piosenek. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule. Spis treści: YesterdayI Want To Hold Your HandMichelleIn My LifeTicket To RideNorwegian Wood (This Bird Has Flown)I Feel FineEleanor RigbyAnd I Love HerThe Long And Winding RoadAcross The UniverseHere, There And EverywhereI WillBlackbirdHey JudeLet It Be Tytuł: Beatles Classics - 16 Popular Tunes for PianoAutor: The Beatles, aranżer: Carsten GerlitzStopień trudności: dla śrenio zaawansowanychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowy, akordy, teksty piosenekSeria: Schott Piano LoungeWydawnictwo: SchottFormat: 68 strony, A4, oprawa miękka + kod do audio onlineJęzyk wydania: angielski, niemieckiISBN: 9783795720728 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Rni - 50 popular songs
PWM Charles Ray - Gold classics (utwory na fortepian, wokal i gitar)
PWM Rni - Jazz classics (utwory na fortepian)
PWM Adele - 25 Easy piano (utwory na fortepian)
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Marek Pijarowski

Marek Pijarowski

Urodzony w 1951 roku we Wrocławiu. Podczas nauki w Liceum Muzycznym opanował grę na kilku instrumentach, m.in.fortepian (jako główny), skrzypce, obój i organy.

Asen Tanchev

Asen Tanchev

Asen Tanchev – fortepian (Bułgaria/Niemcy)

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl