Nuty: nauka gry na basie

Bass Builders: Funk Bass - Jon Liebman - szkoła gry na gitarze basowej (+ audio online)

116 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Funk Bass - Jon Liebman - publikacja okrzyknięta przez krytyków jako najlepszy podręcznik do nauki gry na gitarze basowej. Dzięki niemu poznasz technikę gry na basie w stylach funk i slap bass. Swoją przedmowę zamieścił sam John Patitucci. Wszystkie ćwiczenia i przykłady w zapisie nutowym wraz z tabulaturą. Nuty dla początkujących i średnio-zaawansowanych. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule   Tytuł: Funk Bass - Jon Liebma Autor: Jon LiebmanStopień trudności: dla początkujących i średnio-zaawansowanychInstrument: gitara basowaNotacja muzyczna: zapis nutowy, tabulaturaSeria: Bass BuildersWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 96 str., A4, oprawa miękka, dołączony kod audio onlineJęzyk wydania: angielski ISBN: 9780793516209 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Source Audio SA 246 - One Series AfterShock Bass Distortion, efekt do gitary basowej
Blackstar amPlug FLY Bass wzmacniacz suchawkowy do gitary basowej
Ernie Ball 2810 Flatwound Bass struny do gitary basowej 5 45-130
Tech 21 Bass Fly Rig V2 efekt do gitary basowej
Fender czyli jak brzmi legenda...

Fender czyli jak brzmi legenda...

Firmy muzycznej założonej przez Leo Fendera, po drugiej wojnie światowej, chyba nie trzeba przedstawiać. To pierwszy producent gitar elektrycznych i wzmacniaczy na szeroką skalę. Takie hasła jak Telecaster, Jaguar, Mustang, Precission Bass, Jazz Bass... oraz oczywiście Stratocaster, to słowa znane n

Jerzy Żak – lutnista

Jerzy Żak – lutnista

Początkowo grał na gitarze klasycznej – studiował pod kier. A. Kowalczyka w Łodzi (dyplom 1979) oraz J. Tomasa w Alicante, Hiszpania, 1980-81. Od 1983 r. specjalizuje się w muzyce dawnej grając na historycznych instrumentach szarpanych – lutni, teorbie i gitarze XIX-wiecznej.

Piotr Restecki

Piotr Restecki

Gitarzysta, kompozytor. Rodowity Kielczanin. Grę na gitarze rozpoczął jako samouk...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl