Nuty: nauka gry na basie

Bass Aerobics - Jon Liebman - 52-tygodniowy program ćwiczeń technicznych na gitarę basową (+ audio online)

116 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Przewodnik idealny dla początkujących i zaawansowanych basistów. Autor - Jon Liebman - światowej klasy basista, stworzył 52-tygodniowy program treningowy - ćwiczenie podawane są w małych tygodniowych porcjach. Książka pomoże wzbogacić Twoją wiedzę i ulepszyć zręczność Twojej gry. Nuty dla początkujących i zaawansowanych. Do książki dołączony jest specjalny kod umożliwiający dostęp do materiałów muzycznych przez Internet. Dostęp możesz uzyskać za pomocą komputera, smartfonu i tabletu. Pliki audio zawierają m.in. wersje demo oraz podkłady do zagrania każdego utworu i są w cenie książki. O tym w jaki sposób uzyskać do nich dostęp przeczytasz >>> w artykule Tytuł: Bass Aerobics - szkoła gry na gitarze basowejAutor: Jon Liebman Stopień trudności: dla początkujących i zaawansowanychInstrument: gitara basowaSeria: Aerobics Notacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 112 str, A4, miękka oprawa, kod Audio Access Online Język wydania: angielski ISBN: 9781423495635 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Rockbag PL pokrowiec na gitarę basową
Epiphone Thunderbird 60s Bass AW gitara basowa 4-str.
Epiphone Thunderbird 60s Bass TS gitara basowa 4-str.
Harley Benton GigBag 2 pokrowiec na gitarę basową
Fender czyli jak brzmi legenda...

Fender czyli jak brzmi legenda...

Firmy muzycznej założonej przez Leo Fendera, po drugiej wojnie światowej, chyba nie trzeba przedstawiać. To pierwszy producent gitar elektrycznych i wzmacniaczy na szeroką skalę. Takie hasła jak Telecaster, Jaguar, Mustang, Precission Bass, Jazz Bass... oraz oczywiście Stratocaster, to słowa znane n

46. Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans

46. Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans

2–18 września 2011, Wrocław, Dolny Śląsk. Program 46. edycji Międzynarodowego Festiwalu Wratislavia Cantans, która zaplanowana jest na trzy weekendy września 2011, zbudowana jest wokół trzech różnych tematów.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl