Nuty: NutyBarbra Streisand. Cudowna dziewczyna - Mann

50 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


William J. Mann, uznany hollywoodzki biograf, w książce "Barba Streisand. Cudowna dziewczyna" opowiada o narodzinach niezwykłej przemiany niewyróżniającej się nastolatki z Brooklynu w słynną i podziwianą Barbrę Streisand. Mann oddaje sprawiedliwość swojej bohaterce ? kreśli portret witalnej, ambitnej, upartej dziewczyny o pięknym głosie, odpornej na przeciwności losu. Odtwarza także jedyny w swoim rodzaju świat rozrywki lat sześćdziesiątych, ukazując panujące w nim stosunki i ujawniając mechanizmy promocji oraz reklamy, służące budowaniu wizerunku artysty lub jego dzieła. Zabiera nas do miejsc wczesnych występów Barbry ? klubów nocnych i telewizji. Wyłaniająca się z kart biografii Barbra Streisand to młoda kobieta ?świeża, nieustraszona, wolna od tremy?, która również ?dowiedziała się, jak radzić sobie w życiu prywatnym ? jak kochać, być kochaną i przegrywać w miłości?. 

Mann opisuje nie tylko jej niesłychaną wiarę w siebie i ambicję, ale także zahamowania i wątpliwości. Drobiazgowo i wnikliwie portretuje nie tylko Barbrę, lecz również ludzi, którzy umożliwili jej osiągnięcie statusu gwiazdy i służące temu strategie.

Tytuł: Barbra Streisand. Cudowna dziewczyna
Autor: William J. Mann
Typ publikacji: biografia
Wydawnictwo: G+J
Format: 536 str., twarda oprawa
Język wydania: polski

 

zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl