Nuty: nuty na gitarę

Ballady rockowe w opracowaniu na gitarę klasyczną lub akustyczną - Roman Ziemlański - nuty na gitarę

35 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Ballady rockowe w opracowaniu na gitarę klasyczną / akustyczną' w mistrzowskim opracowaniu Romana Ziemlańskiego to długo oczekiwanie przez miłośników gitary klasycznej wydanie polskich ballad. Spis utworów:Dwa serca, dwa smutkiBallada o smutnym skinieZa ostatni groszJolka, Jolka pamiętaszO! ElaKochać inaczejCzerwony jak cegłaWhiskyKlub wesołego szampanaKocham Cię jak IrlandięPrzeżyj to samKocham Cię kochanie mojeOpróczObudź sięNie płacz EwkaCzas nas uczy pogodyTo wychowanieMalinowy KrólDmuchawce, latawce, wiatrSzczęśliwe drogi już czas   Tytuł: Ballady rockowe w opracowaniu na gitarę klasyczną / akustycznąAutor: Roman ZiemlańskiStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: gitara klasyczna, akustycznaNotacja muzyczna: zapis nutowyWydawnictwo: AbsonicFormat: 72 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788364918148 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Ziemlaski Roman ″Ballady rockowe″ w opracowaniu na gitar klasyczn i akustyczn
AN Ziemlaski Roman ″Ballady rockowe″ piosenki na: keyboard, gitar, ukulele
Rockbag Eco pokrowiec na gitarę klasyczną 1/2
Rockbag PL pokrowiec na gitarę klasyczną
Dlaczego muzyka klasyczna?

Dlaczego muzyka klasyczna?

Na początek samo pojęcie: „muzyka klasyczna” wymaga ujednoznacznienia. Osobom związanym z muzyką w bardziej naukowy sposób (teoretykom, specjalistom) pewnie w pierwszej kolejności przyjdzie na myśl muzyka epoki klasycyzmu.

„Klasyka przenika” – do ROCKA!

„Klasyka przenika” – do ROCKA!

Czyli wybrane aranże rockowe utworów muzyki klasycznej z odrobiną komentarza. Utwory napisane kilkaset lat temu mogą powracać i przenikać do muzyki rozrywkowej, jazzu, rocka, pop, rapu, metalu – właściwie wszędzie. Przenikanie odbywa się tutaj nie tylko w sferze kompozycji, ale również w instrumenta

Filharmonia Podkarpacka: Pięć miniatur

Filharmonia Podkarpacka: Pięć miniatur

Relacja z Pojawiła się ogromna chęć usłyszenia „Pięciu miniatur” na fortepian Artura Malawskiego w opracowaniu na orkiestrę Piotra Mossa wykonanych ciągiem jedna za drugą, by jeszcze bardziej uwypuklić indywidualny charakter każdej z nich i aby powstała spójność słuchania dająca nową wartość.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl