Nuty: śpiewnik gitarowy

Ballady rockowe, lata 80-te śpiewnik

10 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Akordy i teksty do najpopularniejszych ballad polskiego rocka. Spis utworów:Bajm - Dwa serca dwa smutki Big Cyc - Ballada o smutnym skinie Budka Suflera - Za ostatni groszBudka Suflera - Jolka, Jolka Chłopcy z Placu Broni - O Ela De Mono - Kochać inaczej Dżem  - Czerwony jak cegłaDżem - Whisky Formacja Nieżywych Schabuff  - Klub wesołego szampana Kobranocka  - Kocham cie jak Irlandię Lombard - Przeżyj to sam Maanam -  Kocham cię kochanie moje, Maanam - Oprócz Odział Zamknięty - Obudź się Perfect - Nie płacz Ewka Stanisław Sojka - Czas nas uczy pogody T.Love - To wychowanie Urszula - Malinowy król, Urszula - Dmuchawce, latawce, wiatr Vox - Szczęśliwej drogi już czasTytuł: Ballady rockowe, lata 80-te śpiewnik Autor: opracowanie zbioroweStopień trudności: dla początkującychInstrument: gitaraNotacja muzyczna: akordyWydawnictwo: AbsonicFormat: 32 str. A5, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 8387217174 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Ziemlaski Roman ″Ballady rockowe″ w opracowaniu na gitar klasyczn i akustyczn
AN Ziemlaski Roman ″Ballady rockowe″ piosenki na: keyboard, gitar, ukulele
AN Kukieka Krzysztof ″Komponowanie rockowe″ ksika
AN Kukieka Krzysztof ″Komponowanie rockowe″ ksika, brak pyty CD
„Klasyka przenika” – do ROCKA!

„Klasyka przenika” – do ROCKA!

Czyli wybrane aranże rockowe utworów muzyki klasycznej z odrobiną komentarza. Utwory napisane kilkaset lat temu mogą powracać i przenikać do muzyki rozrywkowej, jazzu, rocka, pop, rapu, metalu – właściwie wszędzie. Przenikanie odbywa się tutaj nie tylko w sferze kompozycji, ale również w instrumenta

Fryderyk Chopin

Fryderyk Chopin

Urodzony w 1810 roku w Żelazowej Woli, znakomity muzyk i kompozytor, który w pełni oddał się jednemu intrumentowi- fortepianowi. Dowodem tego są liczne ballady, etiudy, preludia oraz scherza napisane przez Chopina.

La folle Journee - Festiwalowe szaleństwo

La folle Journee - Festiwalowe szaleństwo

Festiwale muzyczne przeżywają złoty okres. Jest ich z roku na rok coraz więcej i przyciągają zarówno tłumy melomanów, wiernych fanów podążających za swoimi idolami, jak i ludzi pragnących po prostu spędzić ciekawie parę dni z przyjaciółmi. Heineken Open’er dwa lata z rzędu zdobywał tytuł najlepszego

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl