Nuty: nuty na keyboard

Ballady rockowe - Grzegorz Templin - piosenki na keyboard, gitarę, ukulele

35 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Nowe opracowanie zawierające nuty na keyboard i ukulele, tabulatury oraz akordy gitarowe do 20 największych przebojów polskiej muzyki rockowej. Piosenki opatrzone są oczywiście pełnym tekstem. Z tym zbiorem będziesz mógł wyśpiewać i zagrać swoje ulubione kawałki rockowe. W śpiewniku znajdziesz tabelę podstawowych chwytów gitarowych, klawiszowych oraz na ukulele. Dodatkowo przy każdej piosence rozrysowane zostały diagramy chwytów w nim użytych.Spis utworów:Dwa serca, dwa smutkiBallada o smutnym skinieZa ostatni groszJolka, Jolka pamiętaszO! ElaKochać inaczejCzerwony jak cegłaWhiskyKlub wesołego szampanaKocham Cię jak IrlandięPrzeżyj to samKocham Cię kochanie mojeOpróczObudź sięNie płacz EwkaCzas nas uczy pogodyTo wychowanieMalinowy KrólDmuchawce, latawce, wiatrSzczęśliwe drogi już czasTytuł: Ballady rockowe Opracowanie: Grzegorz TemplinStopień trudności: dla początkujących i średnio zaawansowanychInstrument: gitara, ukulele, keyboard, wokal Notacja muzyczna: zapis nutowy, akordy gitarowe, akordy klawiszoweWydawnictwo: AbsonicFormat: 76 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788364918087 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Ziemlaski Roman ″Ballady rockowe″ piosenki na: keyboard, gitar, ukulele
AN Ziemlaski Roman ″Ballady rockowe″ w opracowaniu na gitar klasyczn i akustyczn
AN Templin Grzegorz ″Piosenki i zabawy z ukulele″ ksika
AN Templin Grzegorz ″Chwyty na ukulele″
„Klasyka przenika” – do ROCKA!

„Klasyka przenika” – do ROCKA!

Czyli wybrane aranże rockowe utworów muzyki klasycznej z odrobiną komentarza. Utwory napisane kilkaset lat temu mogą powracać i przenikać do muzyki rozrywkowej, jazzu, rocka, pop, rapu, metalu – właściwie wszędzie. Przenikanie odbywa się tutaj nie tylko w sferze kompozycji, ale również w instrumenta

Fryderyk Chopin

Fryderyk Chopin

Urodzony w 1810 roku w Żelazowej Woli, znakomity muzyk i kompozytor, który w pełni oddał się jednemu intrumentowi- fortepianowi. Dowodem tego są liczne ballady, etiudy, preludia oraz scherza napisane przez Chopina.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl