Nuty: NutyBallady i śpiewy dramatyczne pieśni solowe z fortepianem - Stanisław Moniuszko

20 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Jeden z trzech zeszytów pieśni na głos solowy z towarzyszeniem fortepianu. Zawiera wybór najpopularniejszych ballad Stanisława Moniuszki, które stały się obowiązującym kanonem. Spis pieśni w zbiorze:Moniuszko Stanisław, Mickiewicz A. (autor słów) CzatyMoniuszko Stanisław, Kraszewski J.I. (autor słów) Dziad i babaMoniuszko Stanisław, Jankowski P. (autor słów) Dziadek i babkaMoniuszko Stanisław, Lenartowicz T. (autor słów) MaciekMoniuszko Stanisław, Sztyrmer L. (autor słów) Magda karczmarkaMoniuszko Stanisław, Wolski W. (autor słów) Nad NidąMoniuszko Stanisław, Wolski W. (autor słów) Nad rzekąMoniuszko Stanisław, Beranger P. (autor słów) Stary KapralMoniuszko Stanisław, Mickiewicz A. (autor słów) ŚwiteziankaMoniuszko Stanisław, Sztyrmer L. (autor słów) Żal dziewczyny   Tytuł: Ballady i śpiewy dramatyczne pieśni solowe z fortepianem  Autor: Stanisław MoniuszkoStopień trudności: Instrument: głos, fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowy, Wydawnictwo: PWMFormat: A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Moniuszko Stanisław - Najpiękniejszy Moniuszko na fortepian
AN Ziemlaski Roman ″Ballady rockowe″ w opracowaniu na gitar klasyczn i akustyczn
AN Ziemlaski Roman ″Ballady rockowe″ piosenki na: keyboard, gitar, ukulele
Savarez (642156) Corelli struna do kontrabasu (solowe) - Fis (4/4 i 3/4) redni - 364M
Stanisław Moniuszko

Stanisław Moniuszko

Ten urodzony w 1819 roku w Ubielu kompozytor w wieku 8 lat rozpoczął naukę gry na fortepianie u Augusta Freyera w Warszawie. Następnie wyjechał do Mińska, gdzie udzielał mu lekcji Dominik Stefanowicz. W 1937 roku pojechał do Berlina, by doskonalić swoje zdolności oraz poszerzać wiedzę z zakresu...

Pieśni F.Chopina

Pieśni F.Chopina

Pieśni w twórczości Chopina nie zajmują zbyt ważnej pozycji, stanowią raczej jej margines. Często powstawały podczas spotkań towarzyskich, kiedy to kompozytor improwizował na poczekaniu różne utwory...

Fryderyk Chopin

Fryderyk Chopin

Urodzony w 1810 roku w Żelazowej Woli, znakomity muzyk i kompozytor, który w pełni oddał się jednemu intrumentowi- fortepianowi. Dowodem tego są liczne ballady, etiudy, preludia oraz scherza napisane przez Chopina.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2020 CameralMusic.pl