Nuty: Nuty

Balerina - życie w tańcu - wspomnienia Misty Copeland

35 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Poruszające i chwytające za serce wspomnienia Misty Copeland - jedynej czarnoskórej solistki prestiżowego American Ballet Theatre.Misty została odkryta, gdy miała 13 lat i mieszkała w biednej dzielnicy z matką wciąż zmieniającą partnerów i miejsce pobytu oraz pięciorgiem rodzeństwa. Gdy rozpoczęła naukę w szkole baletowej nikt nie spodziewał się, że zostanie jedną z najsłynniejszych tancerek Ameryki. Historia życia Misty to historia kobiety, która wytańczyła swoje marzenia, a zarazem wyjątkowe i prawdziwe spojrzenie od środka na bezlitosny, pełen konkurencji świat profesjonalnego baletu.Czarny łabędź naprawdę istnieje! Tytuł: Balerina - życie w tańcuAutor: Misty CopelandStopień trudności:  Instrument: Notacja muzyczna: Wydawnictwo: Wielka Litera Format: 288 str., 205x135mm, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788380320390 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Numark PT-01 Touring przenony gramofon
Polonez

Polonez

Ten dostojny taniec rozpoczynający i kończący niegdyś ważne uroczystości, bale, a obecnie studniówki swój początek zawdzięcza tańcu ludowemu...

Musikverein Wiedeń: Koncert Noworoczny 2021

Musikverein Wiedeń: Koncert Noworoczny 2021

Kiedy rozpoczęła się transmisja Koncertu Noworocznego z Wiednia pojawiła się wielka radość, że możemy uczestniczyć w tym święcie, że możemy być na tej sali przywołując wspomnienia pobytu w poprzednich latach, co dawało poczucie mentalengo bycia tam na miejscu razem z wiedeńczykami.

RENESANS

RENESANS

Renesans to zupełnie nowy okres w całej sztuce. Wraz ze zmniejszającym się wpływem Kościoła na życie kulturalne Europy muzyka rozkwita, staje się rozrywką, gdyż można słuchac koncertów nie tylko w kościołach, ale i również w pałacach czy zamkach.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl