Nuty: nuty na pianino dla początkujących

Jan Sebastian Bach: Łatwe utwory na fortepian - nuty na fortepian

19 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


'Łatwe utwory na fortepian' to jeden z trzech zeszytów tworzących serię, zawierających drobniejsze utwory Bacha. Celem wydania serii jest dostarczenie materiału, który stopniowo doprowadzi ucznia do "Inwencji dwugłosowych", "Suit francuskich" itd. Te niewielkie i dość proste kompozycje z pewnością ułatwią zapoznanie się ze sztuką Bacha i będą zachętą do dalszej nauki.Spis utworów:1. Menuet2. Musette3. Menuet4. Menuet5. Polonez6. Menuet7. Menuet8. Marsz9. Menuet10. Menueti inne   Tytuł: Łatwe utwory na fortepian J. S. BachAutor: opracowanie zbiorowe, Jan Sebastian BachStopień trudności: dla początkującychInstrument: fortepianNotacja muzyczna: zapis nutowy, opalcowanieWydawnictwo: PWMFormat: 24 str, A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9790274000417 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Bach Johann Sebastian - Drobne utwory na fortepian
PWM Bach Johann Sebastian - atwe utwory na fortepian
PWM Bach Johann Sebastian - Inwencje dwugosowe na fortepian
PWM Bach Johann Sebastian - Najpikniejszy Bach na fortepian, skrzypce z fortepianem i organy (+ partie instrumentw)
fortepian

fortepian

Fortepian to instrument strunowy klawiszowy, który powstał w skutek zastosowania przez B.Cristofori w dawnym klawikordzie mechanizmu młoteczkowego. Pierwotna nazwa instrumentu w języku niemieckim to Hammerklavier.

Agata Dalli

Agata Dalli

'Piękny głos, talent aktorski, zmysłowa prezencja sceniczna' - to główne cechy tej wszechstronnie uzdolnionej artystki. Agata Dalli oprócz śpiewu z akompaniamentem orkiestry, wykonuje utwory na fortepian solo oraz śpiewa z własnym akompaniamentem fortepianu.

Jan Sebastian Bach

Jan Sebastian Bach

Jeden z najwybitniejszych kompozytorów muzyki poważnej tworzący w epoce baroku. Oprócz pisania wspaniałych utworów był również aktywnym muzykiem.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl