Nuty: Nuty

J.S. Bach: Koncert d-moll na 2 gitary - nuty na duet gitarowy

21 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja zawiera Koncert d-moll skomponowany przez J.S.Bacha w 1730 roku w wersji pierwotnej na dwoje skrzypiec, tu w transkrypcji Tadeusza Mazura na dwie gitary klasyczne z fortepianem. Utwór składa się z trzech części: I - Vivace, II - Largo, ma non tanto, III - Allegro.   Tytuł: Koncert d-moll na 2 gitary - Jan Sebastian BachAutor: Tadeusz Mazur, Jan Sebastian BachStopień trudności: dla średnio-zaawansowanych, zaawansowanychInstrument: gitara, Notacja muzyczna: zapis nutowy, Wydawnictwo: ContraFormat: 20+2x8 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 8372152713 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

GEWA (PS220115) Gig-Bag gitarowy Seria Turtle 103 Koncert 3/4
PWM Bach Johann Sebastian - Wybrane utwory na akordeon
JBL Duet II zestaw głośników komputerowych (czarne)
PWM Boismortier J.B. SONATA E-Moll na flet, viol da Gamba and B.C.
Los Desperados

Los Desperados

Los Desperados, czyli Piotr Dębowski i Marcin Czarnecki, występują razem od czasów studiów w Akademii Muzycznej w Łodzi i od wielu lat uchodzą za najlepszy duet gitarowy w Polsce. Uwagę świata gitary zwrócili na siebie swoją wirtuozerią i instrumentalnymi wyczynami...

Cracow Guitar Quartet

Cracow Guitar Quartet

Początki historii kwartetu sięgają 1993 roku, kiedy to Joanna Baran i Jadwiga Wołek założyły duet gitarowy o nazwie Alirio Duo. Pomimo sukcesów jakie duet odnosił w Polsce i za granicą, artystki postanowiły poszerzyć jego skład, chcąc wzbogacić...

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo

MoNo Guitar Duo to polsko-włoski duet gitarowy z Rzymu. Anna i Giuseppe poznali się w 2010 r. podczas studiów magisterskich w Conservatorio „Santa Cecilia”, ale idea założenia MoNo Guitar Duo przyszła im dopiero w 2017 r.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl