Nuty: Nuty

Avenged Sevenfold: The Stage - nuty i tabulatura na gitarę, akordy i słowa

177 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Kolekcja 11 utworów z siódmego studyjnego albumu amerykańskiego zespołu heavymetalowego Avenged Sevenfold, w standardowym opracowaniu nutowym i tabulaturowym na gitarę wraz z akordami z diagramami i tekstami.Spis utworów:     Angels    Creating God    Exist    Fermi Paradox    God Damn    Higher    Paradigm    Roman Sky    Simulation    The Stage    Sunny Disposition   Tytuł: Avenged Sevenfold: The Stage Autor: Avenged SevenfoldStopień trudności: dla średnio-zaawansowanychInstrument: gitara Notacja muzyczna: zapis nutowy, zapis tabulaturowy, akordy z diagramamiSeria: Guitar Recorded versionsWydawnictwo: Hal LeonardFormat: 176 str., A4, miękka oprawaJęzyk wydania: angielskiISBN: 9781495090066 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Szałko Z. ″Jak nastroić gitarę″ DVD
PWM Powroźniak Józef - Wybór etiud na gitarę, z. 3
AN Ziemlaski Roman ″Ballady rockowe″ piosenki na: keyboard, gitar, ukulele
AN Templin G. - Akordy klawiszowe
Sonata

Sonata

Nazwa tej formy muzycznej wywodzi się od włoskiego słowa suonare oznaczającego „brzmieć”. Dawniej (XVII wiek) sonata był to utwór instrumentalnym na wiele głosów i w taki sposób stała się przeciwieństwem wokalnej kantaty.

Symfonia

Symfonia

Słowo symfonia wywodzi się z greki z syn- i phone, słowa które używane było przez greków do zdefiniowania konceptów dotyczących „zgodności”. Od XVIII wieku termin ten zaczął być używany odnośnie formy muzycznej wywodzącej się głównie z sonaty, alei również z preludia, suity i uwertury.

Fender czyli jak brzmi legenda...

Fender czyli jak brzmi legenda...

Firmy muzycznej założonej przez Leo Fendera, po drugiej wojnie światowej, chyba nie trzeba przedstawiać. To pierwszy producent gitar elektrycznych i wzmacniaczy na szeroką skalę. Takie hasła jak Telecaster, Jaguar, Mustang, Precission Bass, Jazz Bass... oraz oczywiście Stratocaster, to słowa znane n

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl