Nuty: nuty na gitarę basową

Authentic Playalong Bass - Nirvana - nuty na gitarę basową (+ płyta CD)

100 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Pozycja z serii "Authentic Playalong" zawiera kolekcję 8 największych hitów Nirvany w opracowaniu na gitarę basową . Wszystkie piosenki w zapisie nutowym i tabulaturowym wraz z linią melodyczną, pełnym tekstem i akordami. Do książki dołączona jest płyta CD z plikami audio lub MP3. Znajdziesz na niejpełne wersje utworów i podkłady.Spis utworów: About A Girl         Come As You Are     Heart-shaped Box         In Bloom     Lithium         Penny Royal Tea     Smells Like Teen Spirit         Territorial Pissings   Tytuł: Authentic Playalong Bass - Nirvana Autor: NirvanaStopień trudności: dla średniozaawansowanych, zaawansowanychInstrument: gitara basowa Notacja muzyczna: zapis nutowy, zapis tabulaturowy, linia melodyczna, akordyWydawnictwo: Faber MusicFormat: 46 str., A4, miękka oprawa, w komplecie płyta CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780571528387   zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Rockbag PL pokrowiec na gitarę basową
PWM Rni - Swing playalong for trumpet (utwory na trbk + CD)
PWM Rni - Latin playalong for trumpet (utwory na trbk + CD)
PWM Grappelli Stephane - Grappelli Playalong na skrzypce (+ CD)
Fender czyli jak brzmi legenda...

Fender czyli jak brzmi legenda...

Firmy muzycznej założonej przez Leo Fendera, po drugiej wojnie światowej, chyba nie trzeba przedstawiać. To pierwszy producent gitar elektrycznych i wzmacniaczy na szeroką skalę. Takie hasła jak Telecaster, Jaguar, Mustang, Precission Bass, Jazz Bass... oraz oczywiście Stratocaster, to słowa znane n

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”

Nowa międzynarodowa płyta Beaty Szałwińskiej – „Aconcagua Project - Astor Piazzolla”, która została uznana przez krytyków muzycznych na całym świecie jednym z największych i najważniejszych hołdów muzycznych oddanych Piazzolli, będzie miała również premierę w Polsce!

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

Zespół GIARDINO DI DELIZIE

W marcu 2020 ukazała się druga płyta zespołu Gems of the Polish Baroque tym razem z polską barokową muzyką instrumentalną. Na płycie znajdują się utwory Szarzyńskiego, Förstera, Mielczewskiego, Jarzębskiego i Zieleńskiego.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl