Nuty: nuty na pianino filmowa

Austin Wintory: Journey for Piano Solo - ścieżka dźwiękowa z gry Podróż - wybór utworów - nuty na fortepian solo

108 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Nominowana do nagrody Grammy ścieżka dźwiękowa kompozytora Austina Wintory'ego do gry wideo Sony Playstation Journey znalazła się wyżej na listach przebojów Billboard niż jakakolwiek poprzednia ścieżka dźwiękowa z gry wideo. Album następnie zdobył nagrody British Academy Awards, Interactive Academy Award i wiele innych. Te sześć aranżacji zostało wybranych i wyprodukowanych w bezpośredniej współpracy z kompozytorem Austinem Wintory, aby zapewnić, że skutecznie oddają oryginalne wersje. Aranżacja na fortepian solo, nuty dla średnio-zaawansowanych. Spis utworów: Nascence  Threshold  The Road of Trials  Final Confluence  Atheosis  I Was Born for This Tytuł: Austin Wintory: Journey for Piano Solo Autor: Austin Wintory Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanych Instrument: fortepian Notacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: Alfred Music Publications Format: 40 stron, A4, oprawa miękka Język wydania: angielski ISBN: 9780739096895 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Gibson Austin Strap pasek gitarowy skrzany
PWM Paderewski Ignacy Jan - Najpiękniejszy Paderewski na fortepian
PWM Rni - Jazz. Really easy piano
Nord Piano 88 stage piano
Teatr Wielki w Łodzi: Wyśpiewane marzenia. „Nabucco”.

Teatr Wielki w Łodzi: Wyśpiewane marzenia. „Nabucco”.

Walka o wpływy , walka o władzę, o życie. Ogromnie się cieszę, że Teatr Wielki w Łodzi wpłynął na mój wybór i niedzielny wieczór spędziłam wśród bohaterów „Nabucco” Giuseppe Verdiego w tym właśnie teatrze.

Jan Sebastian Bach

Jan Sebastian Bach

Jeden z najwybitniejszych kompozytorów muzyki poważnej tworzący w epoce baroku. Oprócz pisania wspaniałych utworów był również aktywnym muzykiem.

Space in Between, podróż w przestrzeń kosmiczną

Space in Between, podróż w przestrzeń kosmiczną

Połączenie neoklasycznego brzmienia, dźwięków z kosmosu nagranych przez NASA i elektronicznych efektów zmusza nas do zrobienia tylko jednej rzeczy. Z zamkniętymi oczami czule słuchać i … lecieć.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl