Nuty: jak nauczyć się grać na gitarze

Artur Lesicki Acoustic Harmony - Stone & Ashes + Jak oni to robia?

55 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


W zestawie promocyjnym zawarta jest płyta A.Lesickiego: Artur Lesicki Acoustic Harmony - Stone & Ashes, oraz książka Artura Lesickiego Jak oni to robią? 'Artur Lesicki Acoustic Harmony, ''Stone and Ashes''. Materiał na album ''Stone and Ashes'' nagrano w znakomitym studio Recpublika, co gwarantuje bezkompromisową jakość nagrania. Mamy do czynienia ponownie z klasycznym, wyłącznie akustycznym brzmieniem. Tym razem zawartość muzyczna płyty to wyłącznie kompozycje oryginalne - Artura Lesickiego oraz Piotra Dziubka. Muzyka została nagrana bez wykorzystania tradycyjnego zestawu perkusyjnego, co nadało subtelnym współbrzmieniom akustycznej gitary, fortepianu i akordeonu bardziej przestrzenny charakter.Czołowy polski gitarzysta jazzowy Artur Lesicki tym razem wziął na warsztat problematykę gry akordowej. Gitara jest potraktowana tu jako pełnoprawny instrument solowy. Na podstawie znanych standardów autor wyjaśnia, jak w ciekawy sposób aranżować tematy utworów, wzbogacać zawarte w nich harmonie i w prawidłowy sposób transkrypcje wykonywać. Opracowania utrzymane są w klasycznym, jazzowym klimacie, nawiązującym bezpośrednio do stylu takich mistrzów jak Wes Montgomery, George Benson czy Joe Pass. Każdy utwór poprzedzony jest dokładnym omówieniem, zapisany w nutach i tabulaturze oraz nagrany na załączonej do książki płycie CD. Pozycja wprowadzi zarówno początkujących jak i bardziej zaawansowanych gitarzystów w świat profesjonalnej gry akordowej. Po zapoznaniu się z tym materiałem naprawdę będziesz wiedział jak oni to robią.Tytuł: Artur Lesicki Acoustic Harmony - Stone & Ashes + Jak oni to robia?Autor: Artur Lesicki & Acoustic HarmonyWydawnictwo: AbsonicFormat: płyta CD + książka 56 stron A4, miekka oprawa, w komplecie z płytą CDJęzyk wydania: polski zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Lesicki Artur ″Rzemioso i sztuka cz.2″ DVD x2
AN Lesicki Artur ″Jak oni to robi″ ksika
AN Lesicki Artur ″Rzemioso i sztuka″ DVD x2
AN Majewski Artur ″Proste impresje na gitar solo″ ksika + CD
ARTur

ARTur

Pianista, kompozytor i improwizator młodego pokolenia, laureat prestiżowych konkursów fortepianowych. Artysta wszechstronny, doskonale poruszający się w obszarze muzyki zarówno klasycznej, jak i improwizowanej.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2022 CameralMusic.pl