Nuty: techniki gry na gitarze

Arlen Roth's Masters of the Telecaster - wszystko o telecasterze (+ 2 płyty CD)

180 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Ta publikacja zawiera informacje, kolorowe i czarno-białe zdjęcia modeli gitary elektrycznej Telecaster: vintage i custom. Znajdziesz tu informacje o wielkich artystach, głęboki wgląd w historię i zastosowanie tego fantastycznego instrumentu. Książka zawiera opis zagrywek, solówek, technik, wpływu gry na muzykę blues, country, R&B i rock. Dołączone do zestawu dwie płyty CD zawierają klasyczne riffy oraz techniki użytkowników Telecastera. Zamieszczono na nich aż 140 przykładów muzycznych w wykonaniu Arlena Rotha. Wszystkie w standardowej notacji i tabulaturze. Zestaw dla średnio-zaawansowanych.  Tytuł: Arlen Roth's Masters of the TelecasterAutor: Arlen RothStopień trudności: dla średniozaawansowanychInstrument: gitara elektryczna Notacja muzyczna: Wydawnictwo: Warner Bros PublicatonsFormat: 188 stron, A4, okładka miękka, 2 płyty CDJęzyk wydania: angielskiISBN: 9780897248051 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Tumik skrzypcowy ROTH-SIHON
Fender Player Telecaster MN PWT gitara elektryczna
Fender Player Telecaster MN 3TS 3-Color Sunburst gitara elektryczna
Fender Player Telecaster MN TPL gitara elektryczna
Fender czyli jak brzmi legenda...

Fender czyli jak brzmi legenda...

Firmy muzycznej założonej przez Leo Fendera, po drugiej wojnie światowej, chyba nie trzeba przedstawiać. To pierwszy producent gitar elektrycznych i wzmacniaczy na szeroką skalę. Takie hasła jak Telecaster, Jaguar, Mustang, Precission Bass, Jazz Bass... oraz oczywiście Stratocaster, to słowa znane n

Komponowanie muzyki – jak to się robi

Komponowanie muzyki – jak to się robi

Wiele razy pytano mnie: „jak to się robi?” Żeby wszystko było jasne – chodzi o komponowanie muzyki. Dopóki nie usłyszałem tego pytania nie zastanawiałem się nad tym – po prostu to robiłem i już. A odpowiedź na to pytanie nie jest tak prosta jak samo komponowanie.

Tytus Wojnowicz - obój

Tytus Wojnowicz - obój

Studiował m.in. w Akademii Muzycznej w Warszawie oraz we Freiburgu w Niemczech. Od 1989 r. gra z Warszawskim Kwintetem Dętym, z którym nagrał 2 płyty i koncertował w Niemczech, Holandii, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Czechach, Słowacji, na Tajwanie i w USA (m.in. w Carnegie Hall).

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl