Nuty: Nuty

Antonio Vivaldi: Flautino Concerto in C major RV 443 - Koncert C-dur na flet piccolo - nuty na flet sopranowy z fortepianem

80 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


W autografie tego koncertu Vivaldi pisze „Flautino” - co nie wyjaśnia do końca, czy utwór ma być grany na flecie prostym f-sopranowym (sopranowym), czy na flecie poprzecznym piccolo. Ponieważ ta ostatnia jest obowiązkowa na przesłuchaniach z orkiestrą, często spotyka się żywy i ożywczy muzycznie koncert w wersji kameralnej. Nuty na flet sopranowy i fortepian, dla średnio-zaawansowanych. Tytuł: Flautino Concerto in C major RV 443 Autor: Antonio Vivaldi Stopień trudności: dla średnio-zaawansowanych Instrument: flet sopranowy, fortepian Notacja muzyczna: zapis nutowy Wydawnictwo: G.Henle Verlag Format: 26 stron, A4, oprawa miękka Język wydania: niemiecki ISBN: 9790201806891 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

Roy Benson (RB700420) Flet Piccolo PC-502
DEG (730630) Uchwyt - marszwka Flet & Piccolo 510
Yamaha YPC 32 flet piccolo C (korpus ABS)
K&M 15260-017-55 statyw na flet prosty
flet

flet

Flet to ogólna nazwa instrumentów dętych drewnianych wargowych (współcześnie często wykonany jest z metalu, srebra, lub złota). Najczęściej spotykane odmiany fletu to flet wielki najpopularniejszy) oraz flet mały (piccolo).

Atsuko Koga – flet

Atsuko Koga – flet

Urodzona w Fukuoce, w Japonii. Po ukończeniu nauki w Tokio, przeniosła się do Conservatoire National Supérieur de Musique et de Danse w Paryżu, gdzie ukończyła studia z wyróżnieniem.

Antonio Vivaldi

Antonio Vivaldi

Syn cenionego skrzypka Giovanniego Battisty Vivaldiego przyszedł na świat w Wenecji w roku 1678. W wieku 25 lat przyjął święcenie kapłańskie i odtąd znany jako „prete rosso” (rudy ksiądz) stał się nauczycielem skrzypiec w Szpitalu Miłosierdzia oraz...

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl