Nuty: Nuty

Anna Mikolon: Rola wyobraźni w procesie kształcenia pianisty

15 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Wyjątkowa książka poświęcona tematyce wyobraźni, jej odrębności i jednocześnie związków z innymi procesami psychicznym. Publikacja porusza temat wewnętrznych i zewnętrznych uwarunkowań i pogłębia wiedzę zdobytą na studiach o zagadnienia ważne i przydatne w pracy pedagogicznej.Nie ulega wątpliwości, że w życiu artystów wykonawców wyobraźnia odgrywa znaczną rolę. Wewnętrzne słyszenie utworu, wykonanie niuansów, które w tekście nutowym są niedookreślone, tworzenie wyobrażeń słuchowych należy do problematyki wyobraźni. Autorką książki jest Anna Mikolon – pianistka, stypendystka Towarzystwa im. Fryderyka Chopina oraz Fundacji Sztuki Dziecka, laureatka I nagrody w Konkursie Muzyki Dawnej w Łodzi. Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku. Pianista podczas wielu konkursów mistrzowskich, często nagradzana jako akompaniator na konkursach. Ma w swoim dorobku liczne publikacje i nagrania. Prowadzi różnorodną działalność koncertową.  Tytuł: Rola wyobraźni w procesie kształcenia pianistyAutor: Anna MikolonWydawnictwo: PolihymniaFormat: 70 str., B5, miękka oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788378478171 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

PWM Danyszowa H., Iszkowska Z., Jargoń J., Leitner M., Moszumańska-Nazar K. - <br />Zbiór ćwiczeń do kształcenia słuchu
PWM Bado Anna - Cicha noc. 8 kold na gitar
PWM Klechniowska Anna Maria - Szkoa na fortepian
AN Klubczewska Anna ″Materiały pomocnicze do nauki gry na skrzypcach w pierwszej pozycji″
Akademicka Orkiestra Symfoniczna AMKL

Akademicka Orkiestra Symfoniczna AMKL

Orkiestrę tworzą studenci Wydziału Instrumentalnego, a praca w tym zespole – obok indywidualnych zajęć w zakresie gry na instrumencie – jest jednym z najważniejszych obszarów kształcenia młodych instrumentalistów.

Anna Netrebko

Anna Netrebko

Charakterystyczna, ciemna barwa głosu, znakomita prezencja i styl to cechy, które zaprowadziły tę rosyjską sopranistkę na szczyty. Urodzona w 1971 roku w Krasnodarze Anna Netrebko rozpoczęła swoją karierę sprzątając w Teatrze Maryjskim w Petersburgu, gdzie jednak szybko została zauważona przez

Anna Szałucka

Anna Szałucka

Anna Szałucka – fortepian

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce Artykuły sponsorowane
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
forum muzyczne
kultura w sieci

Copyright © 2011-2023 CameralMusic.pl