Nuty: Nuty

Anna Kamińska: Marek Jackowski - biografia twórcy Maanamu

47 PLN  zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Kontakt ze sklepem:
tel.: 501 439 414
email:  [email protected]


Publikacja stanowi obszerną biografię jednego z gigantów polskiego rocka - Marka Jackowskiego, założyciela i lidera zespołu Maanam. Autorem tej książki jest Anna Kamińska, znana z wielu bestsellerowych biografii. Jackowski, będąc kluczową postacią w historii polskiej muzyki, był nie tylko powodem sukcesu Maanamu, ale także partnerem artystycznym legendy polskiego rocka, Kory. Książka przenosi czytelnika w świat życia Jackowskiego, od jego początków jako chłopca z warmińskiej wioski, przez kariery w zespołach Anawa i Osjan. Jednakże, pomimo wielkiego sukcesu, Jackowski musiał stawić czoła własnym demonom, w tym uzależnieniom i życiowym wyzwaniom. Ta biografia nie tylko opowiada historię rockmana i twórcy, ale także rzuca światło na jego życie osobiste, jego relacje rodzinne oraz trudności, z jakimi musiał się zmagać. To pełna pasji i emocji opowieść o życiu jednej z najbardziej wpływowych postaci w polskiej muzyce rockowej. Tytuł: Marek Jackowski - głośniej!Autor: Anna KamińskaWydawnictwo: LiterackieFormat: 464 str., 14.3 x 20.5 cm, twarda oprawaJęzyk wydania: polskiISBN: 9788308083239 zobacz w księgarni Alenuty.pl »

Instrumenty i sprzęt muzyczny

AN Klubczewska Anna ″Materiały pomocnicze do nauki gry na skrzypcach w pierwszej pozycji″
PWM Klechniowska Anna Maria - Szkoa na fortepian
PWM Bado Anna - Cicha noc. 8 kold na gitar
AN Polskie Karaoke vol. 6 DVD
Anna Netrebko

Anna Netrebko

Charakterystyczna, ciemna barwa głosu, znakomita prezencja i styl to cechy, które zaprowadziły tę rosyjską sopranistkę na szczyty. Urodzona w 1971 roku w Krasnodarze Anna Netrebko rozpoczęła swoją karierę sprzątając w Teatrze Maryjskim w Petersburgu, gdzie jednak szybko została zauważona przez

Anna Szałucka

Anna Szałucka

Anna Szałucka – fortepian

Requiem d.moll Gabriel’a Faure- msza żałobna dodająca otuchy

Requiem d.moll Gabriel’a Faure- msza żałobna dodająca otuchy

Po raz pierwszy usłyszałam Requiem Faure mając lat czternaście. Wówczas cała moja percepcja skupiona była na twórczości jednego z klasyków wiedeńskich, twórcy najbardziej znanej mszy żałobnej - Wolfgang’a Amadeus’a Mozart’a.

Powiązane Video

Kontakt


Maria Łakomik
Materiały prasowe, patronaty, treści. Filip Łakomik
Sprawy techniczne, integracje. Prześlij artykuł o muzyce
Można bezpłatnie nadsyłać dowolne materiały (tekst/grafika/video) związane z muzyką klasyczną, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w serwisie. Artykuły sponsorowane przyjmujemy poprzez platformę whitepress.

Partnerzy

Księgarnia Alenuty.pl
Sprzedaż nut i książek.
  • księgarnia muzyczna

Sklep Muzyczny.pl
Instrumenty muzyczne.
  • sklep muzyczny
kultura w sieci

Copyright © 2011-2024 CameralMusic.pl